10pcs SC/UPC-SC/BRODU G657B3 3.0 mm LSZH Bijele 2m Optičke Patchcord/Skakač

10pcs SC/UPC-SC/BRODU G657B3 3.0 mm LSZH Bijele 2m Optičke Patchcord/Skakač

KM 45.00

Svježe

Dostupno.


1 Opis
Optičke patch kabl i pigtail može povezati sa različitim vrstama ukršteni konektori kao ST, FC, UO, LC ili MU. S visokog kvaliteta keramičke ferrule, to je dobro skladu i nizak Ubodna Gubitak. I to je korišćena u Telekomunikacija Mreže, Prenos Podataka, Test Opremu i LAN od CATV itd.
2 Karakteristika
Nizak ubodna gubitak i nazad odraz gubitak
Dobro exchangeability
Dobro Izdržljivost
Visoka temperatura stabilnost.
Vrhunskog Kvaliteta Standard PC/UPC/BRODU Poliranje
Standardna. DONESE Razredu B
3 Crtež
4 Optički Nastup
Predmet SC/UPC
Testiranje talasnu dužinu(nm) 1310 &1550
Min. Savijanje Radijusu 5mm
Ubodna Gubitak max(d B) za 0,25
Vrati Gubitak (d B) 50
5 3 D Naočare :
Predmet UPC Φ2.5mm
Radijusu od Krivine (mm) 10-25
Apex Izravnali (uh) ≤50
Vlakna Visine (nm) neriješeno 0 : 0.5
Poliranje Ugao (°) 0 Mozda, Hvaia! Javit 0.3
6 Proizvod Kontrolu

8 Aplikacije.
Optički sistem za komunikaciju;
Optičke pristup mreža;
CATV
Optičke podatke komunikacije
Optičke Test Opremi

: P01-009
: CICVCHC
Veza-End1: SC/UPC
Veza-End2: SC/VOZILOM
Vlakna Tip: G657 B3
kabl materijal: LSZH
Kabl Veličine: 3.0 mm
Kabl Boja :
Dužina: 2m
Pakujem: 10pcs po veliku torbu poli

Izbor kupaca

KELUSHI 10mW olovku stil Vizuelni Krivica Lokator Vlakna Tester Detektor FC Muškarac da LC Žena Adapter Za LC/SC/ST/FC Veza Kabl Svježe
KELUSHI 10mW olovku stil Vizuelni Krivica Lokator Vlakna Tester Detektor FC Muškarac da LC Žena Adapter Za LC/SC/ST/FC Veza Kabl

Osobine : MQW LD optički izvor Operativni modu : CW i ODSJAJ FC, UO ST,LC General interfejs Dugo inspekciju udaljenost Polako izlazna snaga Čvrste i trajna oklop Olovka obrazac dizajn, zgodno za upotrebu i nosiFunkciju : Pronaći vlakna propast, kao što je prelom i savija Neuspjeh uvid u OTDR slijep zoni Vlakana priznanje od glave lice na kraju suočiti Mehaničkog tranzicije trenutku optimizacijomTehnički Parametar : Talasna dužina : 650+ / 10nm Vlakana modu : 2.5 mm Univerzalni Izlazna snaga : 10m W Inspekciju udaljenost : 510 KM Električni izvor : 2 AAA Baterije (NE uključuju) Radnog vremena za baterije : Više od 15 sati Operativni Temperatura : 10 +60 diploma C Skladište Temperatura : 20 +70 diploma C Materijal oklop Učeniklegure Dimenziju : Promjeru 27*168mm Težinu : O 160gFCLC vlakna adapterUbodna gubitak : 0.20 d BParenja izdržljivost : 500Posudu zadržavanje sila : 1~2.5 NBaci test : kap visine 1m,5 kapiOperacija temperatura : 25°c u +70°cPaket su : 1x 10m W vizuelni krivica lokator1x FCLC Vlakna adapterO plaćanju1...

KM 34.20
Slobodna Isporuka 1 Par Elektrode za ShinewayTech OFS-80 OFS-90 Fuziju Spojnicu Svježe
Slobodna Isporuka 1 Par Elektrode za ShinewayTech OFS-80 OFS-90 Fuziju Spojnicu

Slobodna Isporuka 1 Par Elektrode za Shineway Tech OFS80 OFS90 Fuziju SpojnicuOpis proizvoda Ovo je jedan par fuziju spojnicu elektrode 100% POTPUNO NOVI ,Napravljeno u Kini Koristiti život za spoj preko 3000 Važećim za Shinway Tech OFS80 OFS90 Fuziju SpojnicuProizvođač Opis Našem zamjena elektrode prošle samo dok kao originalna opremu delovi su zamijeniti ali za pola cijene...

KM 22.32
Slobodna Isporuka Grandway 650nm 10mw 12 km Mini Optičke Vizuelni Krivica Lokator Kablovsku Tester Svježe
Slobodna Isporuka Grandway 650nm 10mw 12 km Mini Optičke Vizuelni Krivica Lokator Kablovsku Tester

Slobodna Isporuka Grandway 650nm 10mw 12 km Mini Optičke Vizuelni Krivica Lokator Kablovsku Tester Opći Opis : Grandway pruža poslednje F2 H VLS8 niz mini vizuelni laser izvor Dizajn vizuelni laser izvor je potpuno usklađeni sa ljudskim inžinjering...

KM 40.20
Slobodna Isporuka! FWDM Modul 1310nm/1490nm/1550nm Filter WDM Svježe
Slobodna Isporuka! FWDM Modul 1310nm/1490nm/1550nm Filter WDM

FWDM T1550 R1310 / 1490Detaljan opisKarakteristike Prijave•Širom Talasnu Dužinu Domet •Sistem Za Praćenje•Nizak Ubodna Gubitak •WDM sustav•High Kanal Izolaciju •Odašiljače i Vlakna•High stabilnost i pouzdanost •optičkog pojačalo•Fiberoptic lnstrumentsPredstava SpecifikacijaParametarT1550 R1310&1490Uposli Bend talasnu dužinu Domet (nm)1540~1560Odraz Band1 talasnu dužinu Domet (nm)1260 ~ 1360Odraz Band1 talasnu dužinu Domet (nm)1480...

KM 47.98
1.25 Gbps SFP Optički Primopredajnik Do 2km Svježe
1.25 Gbps SFP Optički Primopredajnik Do 2km

1.25 Gbps SFP Optički Primopredajnik Do 2kmKomercijalnog Tipa : PRVAKASFP1.25 GM2OpisU SFP transceivers su veliki nastup, isplativije modula podršku 1.25 Gbps podatkestopa i 2km prijenos udaljenost s MMF.Za upotrebu sa 50 i 62.5 sitnica vlakna kablove, to može da dopre do udaljenost do 2km...

KM 30.00
Optičke Alat 7 u 1 FTTH Spojiti optički alat opremu Vlakana striptizeta +AUA-60-vlakana cleaver i alate torbu Kit Svježe Popust
Optičke Alat 7 u 1 FTTH Spojiti optički alat opremu Vlakana striptizeta +AUA-60-vlakana cleaver i alate torbu Kit

Paket uključuju 1 x Vlakna Cleaver 2 x prazna alat 3 x čisti papir 4 x alkohol bocu 5 x 2 luku striptizeta 6 x FTTH žicu striptizeta 7 x Popravio dužinu uređajPrava slika Napomena : proizvod ne uključuje baterijeČist obriši papir, alkohol bocu (prazna)220*170*195(Izgled veličine jahića(mm jahićaPodsjetnikZbog relativno visoke vrijednosti od robe izjavu...

KM 62.00 65.67
Srednjoj izolaciju Optički Isolator 1310nm dvojno razredu 500mw optičkog dvojno isolator SC/VOZILOM Svježe
Srednjoj izolaciju Optički Isolator 1310nm dvojno razredu 500mw optičkog dvojno isolator SC/VOZILOM

KarakteristikeSrednjoj izolacijiPočetni gubitak ubodnaSrednjoj GubitciNizak PDLEpoksi Besplatno U Optički PutPrijave1 Optičkog pojačalo2 CATV sustav3 Optički sistem testiranje4...

KM 79.48
FTTH laser optico Metal optičke laser tester LC/FC/SC/ST Adapter vlakna optica kablovsku vizuelni krivica lokator 1-5 km CATV Svježe Popust
FTTH laser optico Metal optičke laser tester LC/FC/SC/ST Adapter vlakna optica kablovsku vizuelni krivica lokator 1-5 km CATV

1 Mogućnosti : MQW LD optički izvor Operativni modu : CW i ODSJAJ FC, UO ST,LC General interfejs Dugo inspekciju udaljenost Stalan izlazna snaga Čvrste i trajna oklop Olovku obrazac dizajn, zgodno za upotrebu i nositi 2 Funkcije : Pronaći vlakna propast, kao što je prelom i savija Neuspjeh uvid u OTDR slijep zoni Vlakna priznanje od glave lice na kraju lice Mehanički tranzicije trenutku optimizacijom 3 Prijavu : Telekom, CATV projekat PD izgradnju i održavanje Optički komponentu proizvodnja i istraživanja Druge vlakna projekat 4 Specifikacije : talasna dužina : 650nm Izlazne Snage : 1mw Connecter : general 2.5 mm connecter( dostupne interfejs SC / FC / ST) FCLC vlakna adapter dostupne interfejs LC Frekvenciju : 1 Hz Moć : AA 1.5 V Radi Temperatura : 10 da +45 Udaljenost : 15 Km proizvod ne sadrži baterija Test olovku nekad za neko vrijeme, ako svjetlo je slab, možda keramičkom tubenormal nositi ili slomljeni, možeš biti zapisano je da zamijeni hajde, keramičke cijev...

KM 22.00 23.67
Visokog Kvaliteta Ruiyan Optičke Vizuelni Krivica Lokator Optički Kabl Tester 40mw Svježe
Visokog Kvaliteta Ruiyan Optičke Vizuelni Krivica Lokator Optički Kabl Tester 40mw

Visokog Kvaliteta Ruiyan Optičke Vizuelni Krivica Lokator Optički Kabl Tester 40mwVizualni krivica lokator specijalno je dizajniran je za polje personal koji treba efikasan i ekonomske alat za vlakna praćenje, vlakna izdaju i kontinuitet provjeravam na optičku mrežu za vrijeme i poslije ugradnje...

KM 96.00
Šav Vlakna Rundu Tip Adapter SC Golim Vlakna Adapter Svježe
Šav Vlakna Rundu Tip Adapter SC Golim Vlakna Adapter

Opis Proizvoda : Jedan adapter je mehanički uređaj napravljen da uskladi optičkim vlaknima konektori jedinica Sadrži povezivanja rukav, koja drži dva ferrules zajedno.Golim optičkog adapter su korišteni kao medij da vezu golim optičke da optičke opremu.Osobine : Uklapa se u skladu s tim FC, UO ST ,LC adapterimaIonako najslabije težine i vrlo compact veličinePosebno dizajnirani mehanizam smanjuje ubodna gubitakNajviše repeatabilityKorisnik prijateljski lako ubacite, ukloni i napuniti vlaknaSpecifikacije : SC golim vlakna adapter Ro HS1.IL =50d B2.Izdržljivost10003.Lako ubacite,ukloniti / napuniti vlakna4.Srednjoj repeatabilitParametarJediniceGolim vlakna adapterUbodna Gubitak Tipičnad B≤Za 0,2Gubitcid B≥50Exchangeabilityd B≤Za 0,2Repeatabilityd B≤Za 0,2IzdržljivostPuta1000Operativni Temperatura°C40~80Skladište Temperatura°C45~85Aplikacije.WANs, LANs, CATVOpreme za testiranje.Komunikacijski sustavTelekomunikacija mrežaPrivremeno povezati golim vlaknaTransport : 1...

KM 16.50
10MW Vizuelni Krivica Lokator Optičke Laser Moć Metar -50~+26 dBm Svježe
10MW Vizuelni Krivica Lokator Optičke Laser Moć Metar -50~+26 dBm

10 MW Vizuelni Krivica Lokator Optičke Laser Moć Metar 50~+26 d BmRY3200 Ručnim Optički Moć Metar je tek je dizajnirao optičke tester, koji ima za cilj instalaciju, inžinjering prihvatanje i održavanje vlakna mreže.U kombinaciji sa RYLS300 ručnim optički svjetlo izvor, to nudi brzo i tačne testiranju rješenja na obje SM i MM vlakna.Karakteristike...

KM 44.97
Slobodna isporuka u skladu sa Cisco,10G 1550nm 80km XFP primopredajnik, XFP ZR primopredajnik sa DDM i LC veza,Odličan kvalitet! Svježe Popust
Slobodna isporuka u skladu sa Cisco,10G 1550nm 80km XFP primopredajnik, XFP ZR primopredajnik sa DDM i LC veza,Odličan kvalitet!

10 G 1550nm 80km XFP primopredajnik, DDM funcion,dvostruka LC veza,u skladu sa Cisco 10 GBASEZRProizvod Karakteristike10 GBASEZR XFP 1550nm 80km optički primopredajnikVisokog Kvaliteta sa ISO9001, TUV, CE, FCC, UL i Ro HS potvrdeProsječno Izlazne Snage : 0~4d BmPrijemnik Osjetljivost : 24d BmPodržava 9.95 $ koje Gb / s da 11.1 Gb / s malo stopeHotpluggable XFP otisakLink dužinu da 80kmUncooled 1550nm EML laserDupleks LC konektorIzgradiou digitalni dijagnostički funkcijeSlučaj Operativni Temperatura : Standard : 0°C do 70°CŽalbu XFP MSAPrijaveOC192 / STM 6410 GBASEZR / ZW 10 G Ethernet1200SMILJA 10 G Vlakna KanaluP1 L12 D2ITUTG...

KM 620.00 652.73
HPE J9150A Kompatibilni 10GBASE-G-SFP+ 850nm 300m DOM Primopredajnik Svježe
HPE J9150A Kompatibilni 10GBASE-G-SFP+ 850nm 300m DOM Primopredajnik

HPE J9150 A Kompatibilni 10 GBASEGSFP+ Primopredajnik (MMF, 850nm, 300 miliona, LC, DOME) Proizvod Detalje HPE Pravi J9150 A Prodavac Name LODFIBER Oblik Tip SFP+ Max Podatke Stopa 10.3125 Gbps talasnu dužinu 850nm Max Kablovsku Udaljenost* 300m preko OM3 MMF Interfejs LC dupleks Optički Komponente VCSEL 850nm Kablovsku Tip MMF DOM Podršku Da TX Moć 7.3~1d Bm Prijemnik Osjetljivost Komercijalne Temperatura Domet 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8517706000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 30.00
1 Vlakana 8 UTP Unmanaged 10/100Mbps Megabit Ethernet Vlakna Prekidač dvojno vlakna 20km FC 1310nm Svježe
1 Vlakana 8 UTP Unmanaged 10/100Mbps Megabit Ethernet Vlakna Prekidač dvojno vlakna 20km FC 1310nm

1 Vlakana 8 UTP Unmanaged 10 / 100 Mbps Megabit Ethernet Vlakna PrekidačPregled : 1 vlakana 8 UTP prekidač koriste 1 X9 vlakna modula koja podržava multimode ili jedan način dvojno vlakna, bajotisak jedan vlakana...

KM 79.50
Slobodna isporuka u skladu sa cisco 10GBASE-LR,10G 1310nm 10KM XFP primopredajnik,LC veza,DDM funkcije XFP optički modul Svježe Popust
Slobodna isporuka u skladu sa cisco 10GBASE-LR,10G 1310nm 10KM XFP primopredajnik,LC veza,DDM funkcije XFP optički modul

10 Gbase 1310nm 10 KM XFP primopredajnik,dupleks LC veza,DDM funkcije optički modul skladu sa cisco 10 GBASELRjoš 5% popusta za 10+ komadeProizvod KarakteristikePodržava 9.95 $ koje Gb / s da 11.3 Gb / s malo stopeHotpluggable XFP otisakLink dužinu na 10kmUncooled 1310nm DFB laserDupleks LC konektorMoć disipacijuIzgradiou digitalni dijagnostički funkcijeSlučaj Operativni Temperatura : Standard : 0°C do 70°CProsječno Izlazne Snage : 6~0d BmPrijemnik Osjetljivost : 14.5 d BmŽalbu XFP MSAPrijaveSONET OC192 SR1,SDH STM sam64.1 u 9.953 Gbps10 GBASELR / LW 10 G Ethernet1200SMILJA 10 G Vlakna Kanalu10 GE preko G...

KM 106.00 111.30
1 deo bliske 100m 4F1E jedan vlakna jedan način 20km 4 vlakna luke 1 ethernet luke vlakna medija pretvarač ethernet prekidač Svježe
1 deo bliske 100m 4F1E jedan vlakna jedan način 20km 4 vlakna luke 1 ethernet luke vlakna medija pretvarač ethernet prekidač

Pregled : 4 vlakana 1 UTP prekidač koriste 1 X9 vlakna modula koja podržava multimode ili jedan način dvojno vlakna, bajotisak jedan vlakana Prijenos udaljenost je 2km max na MMF i 100 km max na SMF...

KM 133.49
OTDR Lansiranje Vlakna Testiranje Kutiju Zavojnicu Krug 1 kilometar SM SC/UPC-SC/VOZILOM Svježe
OTDR Lansiranje Vlakna Testiranje Kutiju Zavojnicu Krug 1 kilometar SM SC/UPC-SC/VOZILOM

OTDR Lansiranje Vlakna Testiranje Kutiju Zavojnicu Krug 1 kilometar SM SC / UPCSC / VOZILOMKratka Uvod : Dizajnirano za pomoć u testiranje optički kabl kad koristiš OTDR U OTDR Lansiranje Vlakna kutija je koristio s Optičkim Put Domena Reflectometers (OTDR je) pomoći smanjiti efekata OTDR je lansiranje puls na mjerenje neizvjesnosti...

KM 164.04
KELUSHI Sve U JEDNOM Optičkog Moć Metar -70 ~ +10dbm Kablovsku Tester 10mw 10km Vizuelni Krivica Lokator Laser Olovku Tester za FTTH Svježe
KELUSHI Sve U JEDNOM Optičkog Moć Metar -70 ~ +10dbm Kablovsku Tester 10mw 10km Vizuelni Krivica Lokator Laser Olovku Tester za FTTH

Sve U JEDNOM Optičkog Moć Metar 70 ~ +10dbm Kablovsku Tester sa 10mw 10km Vizuelni Krivica Lokator Laser Olovku Tester za FTTH A) Optičke Podnijeti Optički Moć Metar 70 +10d Bm Specifikacije : Kalibracija talasnu dužinu(nm) : 800~1700 Detektor tip : In Ga As Mjerenje Domet(d Bm) : 70~+10d Bm Neizvjesnosti (d B) : +za 0,2(5%) ravnomjernost (d B) : 0.01 Prikaži rezoluciju(d B) : 0.03 Frekvenciju ID Hz : 270 330 1 K 2 K Talas ID nm : 850, 980, 1300, 1310, 1490, 1550 Datum Skladište Kapacitet : 1000 Veza : FC / SC / Zamenljivi B)1mw Crveni Laser Svjetlo Optički Kabl Tester Vizuelni Krivica Lokator 1...

KM 34.95
25 Metara MPO/MTP(Djevojka)-LC OM4 8strands optičkog kabla za QSFP+SR modul Svježe
25 Metara MPO/MTP(Djevojka)-LC OM4 8strands optičkog kabla za QSFP+SR modul

25 Meters MPO / MTP(Djevojka)LC OM4 8strands optičkog kabla za QSFP+SRNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KM 225.00
1080P HD CVI AHD TVI 4 Kanal Video Optičkog Medija Converters sa RS485 Podataka Za 1080p 960p 720p AHD CVI TVI HD video nadzor Svježe Popust
1080P HD CVI AHD TVI 4 Kanal Video Optičkog Medija Converters sa RS485 Podataka Za 1080p 960p 720p AHD CVI TVI HD video nadzor

* 2017 Novi Dolazak * Visokog Kvaliteta & Visokim PerformansamaMultifunction Video Optički converters ,Za 1080 P HD CVI / AHD / TVI Kamere, Jedan način se 20 KmZnači Put Između Neuspjeh (MTBF) : ≥100,000 satiDefualt da brod jedan način model, ako treba multimode model, molim vas ostavite poruku nakon što je tvoj red.Podrške Kamere : CVI : 1080 P (1920×1080), 960 P (1280×960), 720 P (1280×720) AHD : 1080 P (1920×1080), 960 P (1280×960), 720 P (1280×720) TVI : 1080 P (1920×1080), 960 P (1280×960), 720 P (1280×720).Za okolinu : Sigurnosni Sistem je Radio i tv prenosa Video nadzor Zgradu sistem kontrole Voz / brzoj cesti praćenje Inteligentan Saobraćaj Praćenje Sistem (SVOJE) Daljinski multimedijalni nastave / kampusu praćenje na daljinu radio i tv prenosa sustavOptička indeks : Optički Interfejs : FC optičke : Jedan način (9 / 125µm), Multimode 50 / 125um ,62.5 / 125µm talasna dužina : 1310 / 1550µm Prijenos udaljenost : jedan način vlakna 020 KM, Multi mode vlakna 0~300metersVideo Indeks : Video : 4 kanal Video Interfejs : BNC Podršku 1280 H i 1920 H HD video format Podršku 1280×720, 1280×960,1920×1080 @25 Hz, @30 Hz,@50 hz,@60 HZ Podršku 1280 H / 25f,1280 H / 30f,1280 H / 50f,1280 H / 60f,1920 H / 25f, 1920 H / 30f HD format Coaxial kablovsku prijenos dužina : 1080p da 300meters.720p da 500meters Ulazni Video / Izlazne dakle taj : 75ohm ( neuravnotežen ) ; Video Signalu 100 MHz; Video format kompatibilni DRUGAR, NTSC, SECAM; pošiljaoca ulaz nivo : > 500m Vpp slušalicu izlaz nivo : 1 Vpp ulazna i izlazna dakle taj : 75 omska slušalicu se uzdižu i padaju puta : slušalicu maksimalnu jitter : Podaci indeks : RS485 suprotnom pravcu podatke Veza : terminal blokGeneral indeks1...

KM 164.00 199.50
4x10/100M Ethernet + 1xVideo + 1xRS485 Podatke + 1xGigabit Vlakna Industrijske Video Ethernet Prekidač Svježe
4x10/100M Ethernet + 1xVideo + 1xRS485 Podatke + 1xGigabit Vlakna Industrijske Video Ethernet Prekidač

4x10 / 100 M Ethernet + 1x Video + 1x RS485 Podatke + 1x Gigabit Vlakna Industrijske Video Ethernet PrekidačModel : PRVAKAGY4 E1 V1 D NizPregledPRVAKAGY4 E1 V1 D Niz fizički izolaciju Ethernet prekidač je osmišljen za ojačan industrijske okruženju...

KM 592.50
Optičke Rendžer 60 OTDR Princip Tester Metar JW3304A FTTx Mreže Optičke FTTH Alat Vizuelni Krivica Lokator Svježe Popust
Optičke Rendžer 60 OTDR Princip Tester Metar JW3304A FTTx Mreže Optičke FTTH Alat Vizuelni Krivica Lokator

JW3304 A Optičke Rendžer je najviše prenosni test instrument u industriji To donosi OTDR tehničke principe i integrira moćan analizu softver, koji omogućava JW3304 A vlakna rendžer otkriti vlakna greške lokaciju precizniji i lako.Osobine : Prenosiv, čvrsta, lagan; Lako iskoristi.Preciznije testiranje rezultate i bolje repeatability.Do 8 vlakna greške može biti otkriven u svakom obračunu.Automatsko Puls Širina Kontrolu dizajn da bi se osiguralo zgodan operaciju.Lako identifikovati greske lokaciju.Izgradiou vizualni krivica lokator (VFL), zgodno da nađem greske u mrtva zona.Prašinu, vode i šok dokaz, des igned za polje koristitiDugo trajanje baterije, 5000 mere operaciju.PrijaveTestiranje udaljenost od vlakna i identificirati greške lokaciju u vlakna vezu.Locira ogledalo i nereflektivnim slomi u vlakna mreže.Uvid vlakna popraviti i održavanje.JW3304 A Vlakna Rendžer je idealno da se koristi u FTTx mreže instalaciju i održavanje.

KM 614.00 659.85