Okorjeli 4Ch RS232/RS22/RS85 Optički Pretvarač sa 2 SFP Vlakna luku

Okorjeli 4Ch RS232/RS22/RS85 Optički Pretvarač sa 2 SFP Vlakna luku

KM 492.00

Svježe

Dostupno.


Ja se Stvrdnula 4 Ch RS232/RS22/RS85 Optički Pretvarač sa 2 SFP Vlakna luku Proizvod Opis
Pregled
U PRVAKA-GYS200 serija je Prsten Optički podatke tip pruža 4 Ch RS232/422/485 u optičke prijenos, podršku razne optičke mreže topologies : tačke do tačke komunikacije, lanac mreže, zvijezda i suvišno prsten mreže zaštitu, samo-lečenje mreže topologiju, i na ovom osnovu, umrežavanje je složenije mreže topologies, sa samo-lečenje prsten mreže zaštitu. Proizvod proboj kontradiktoran ostavština serijski interfejs komunikacije udaljenosti i brzinu, ali i riješiti elektromagnetni uplitanja, tlo krug utjecaja i munje štetu problem, veoma poboljšanje pouzdanost podataka komunikacije, sigurnost i povjerljivost.
Obilježja na osnovu vlasnička integrisane krug; Pružamo 4 nezavisni serijski luke (RS232/422/485 slobodni) kanal, fizički izolaciju jedni od drugih, nema ' korespondencija .. .. izmedju u Pružamo dva optičke linije, može automatski prekidač kada liniju neuspjeh, osiguranje komunikacija je normalno. Podrške razne optičkim vlaknima mreže struktura : , i može u kombinaciji u složenije mreže topologies da podršku razne optičke mreže arhitekture : Trenutku, zvijezda, lanac, prsten suvišnost, i može u kombinaciji u složenije mreže topologies da podršku razne optičkim vlaknima mreže struktura : poenta da trenutku, zvijezda, lanac, prsten suvišnost, Može u kombinaciji u složenije mreže topologies električne interfejs koristi odvojene napajanje modul, potpuno izolirano iz zemlje petlja između autobusa i uređaj; dok koristeći optički izolaciju tehnologija, izolacije i interne komunikacije autobus podatke signal, Efikasna zaštitu opremu za komunikaciju iz padovi napona i zemlju krug utjecaja i sabotirati RS232 / 485/422 interfejs, slobodni tri podatke, RS232 podržava 3-žicu RS232 (TXD, RXD, GND), protok kontrolu podršku CD, DSR, CTS, RS232 /485/422 kanali mogu se prenosi iz 0-115200 baud asynchronous serijski podatke prilagodljiva Serijski luku interfejs munja do IEC61000-4-5 (8 / 20 μ S) diferencijalna modu : 6 KV, dakle taj (2 Ω ); Običan način : 6 KV, dakle taj (2 Ω ) standard Slobodni AC 220 V, DC-48 V, DC + 24 V, DC moć ne pozitivno i negativno točke;
Tehnički Indeksa
Vlakna
Multi-mode Vlakna : 50/125um, 62.5/125um
Maksimalna prijenos udaljenost
2 Km @ 62.5/ 125um multi mode
vlakna, slabo (3dbm/km) Talas Dužinu
820nm
Prenos energije
-12d Bm (Min.) ~- 9d Bm (Max)
Prijemnik osjetljivost
-28d Bm (Min.)
Link budžet
16d Bm
Jedan način Vlakna : 8/125um, 9/125um
Maksimalna prijenos udaljenost
20 Km
Prijenos udaljenost
20 Km @ 9 / 125um jedan način vlakna, slabo (0.35 dbm/km)
Val Dužinu
1310nm
Prenos energije
-9d Bm (Min.) ~- 8d Bm (Max)
Prijemnik osjetljivost
-27d Bm (Min.)
Link budžet
18d Bm
RS232/422/485 Interfejs
Stopa
0-115200 Kbps
Interfejs karakteristike
EIA RS232 RS422 RS485
Konektor
Phoenix terminala
Radno okruženje
Radi temperatura
- 4 0°C ~ 75 °C
Radi Vlažnost
5%~95 % (ne kondenzacija)
Skladište temperatura
-40°C ~ 80°C
Mehanički :
Dimenzije
133mm ×40mm×120mm (H×W×D)
Čahura
Metal je slučaj
Instalaciju
35mm DIN-Ogradu, Zid Spremaju
Težine
685g
Prijavu
Kompanija podatke
Osnovan 2001& sa sjedištem u Shenzhenu, E-veza Kini Tehnologija Co., Ltd. (E-link) je vodeći video i vlakna proizvod proizvođač u Kini. Naš glavni proizvoda uključuju aktivni opremi uključujući i vlakna medija converters , CCTV vlakna converters , Telefon Vlakna Mux, SFP transceivers, itd. I također smo opskrbu optičkog pasivno komponente kao vlakna patch vrpcu, pigtail, adaptors & attenuators.

: cne-prvaka
: PRVAKA-GYS204-SFP
Serijski Standard: EIA RS232, RS-422, RS-485
Vlakna Luku: 2 x SFP
Radi temperatura: -40~75 Stepeni C
Optički Kabl Tip: Multi-Mode Vlakna OM3
Optičkim vlaknima mreže struktura: poenta je da trenutku, zvijezda, lanac, prsten suvišnost
serijski konektor: RS-232
Garancija: 5 godina
dimention: 133x40x120 mm
Proizvod Tip: RS232/RS22/RS85 Dupli prsten medija Pretvarač

Izbor kupaca

1m (3ft) Enterasys Mreža 40GB-C01-QSFP Kompatibilni 40G QSFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Kabl Svježe
1m (3ft) Enterasys Mreža 40GB-C01-QSFP Kompatibilni 40G QSFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Kabl

Enterasys Mreža 40 GBC01QSFP Kompatibilni 40 G QSFP+ DAC Kablovsku (1 metra, pasivno, QSFP+ da QSFP+, 28 AWG)Proizvod Detalje Enterasys Pravi 40 GBC01QSFP Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ da QSFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 28 AWG Kablovsku Dužinu 1m(3.28 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 1470AAWN58°F) Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 82.50
SFP-FE-LX-SM1310 Kompatibilni 100BASE-LX SFP 1310nm 15km DOM Primopredajnik Svježe
SFP-FE-LX-SM1310 Kompatibilni 100BASE-LX SFP 1310nm 15km DOM Primopredajnik

H3 C SFPFELXSM1310 Kompatibilni 100 BASELX SFP Primopredajnik (SMF, 1310nm, 15 km, LC, DOME) Proizvod Detalje H3 C Pravi SFPFELXSM1310 Prodavac Ime LODFIBER Oblik Tip SFP Max Podatke Stopa 100 Mbps talasnu dužinu 1310nm Max Kablovsku Udaljenost 15km Interfejs LC dupleks Optički Komponente FP 1310nm Kablovsku Tip SMF DOM Podršku Da TX Moć 15~8d Bm Prijemnik Osjetljivost Komercijalne Temperatura Domet 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8517706000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 27.00
Slobodna Isporuka DVP-750 Multi-jezik FTTH Optičke Uplitanju Mašina Optički Fuziju Spojnicu Svježe
Slobodna Isporuka DVP-750 Multi-jezik FTTH Optičke Uplitanju Mašina Optički Fuziju Spojnicu

Slobodna Isporuka DVP750 Multijezik FTTH Optičke Uplitanju Mašina Optički Fuziju Spojnicu Mogućnosti : Visoke rezolucije LCD prikaži Duplo grijače,30 u ministarstvo odbrane...

KM 2250.00
5pcs/mnogo SM 9/125 Dupleks PVC 3.0 mm 1M LC-ST Optički Kabl LC/UPC-ST/UPC Dupleks Optičke Patch Vrpcu Svježe
5pcs/mnogo SM 9/125 Dupleks PVC 3.0 mm 1M LC-ST Optički Kabl LC/UPC-ST/UPC Dupleks Optičke Patch Vrpcu

5pcs / mnogo SM 9 / 125 Dupleks PVC 3mm 1 M LCST Optički Kabl LC / UPCST / UPC Dupleks Optičke Patch VrpcuOsobine : Nizak ubacim i nazad odraz gubitak Dobro exchangeability Dobro izdržljivost Visoka temperatura stabilnost Standardna...

KM 30.00
KEXINT Mount Terminal Kutiju 12 Osnovnih MPO MTP LC Optičke Patch Vijeće Svježe Popust
KEXINT Mount Terminal Kutiju 12 Osnovnih MPO MTP LC Optičke Patch Vijeće

MPO Rack Mount prekid kutiju / MPO optičke prekid kutiju / MPO Kasetu modulaMPO Kasetu Modula osigurati sigurnu prelaz između MPO i LC ili SC diskretno konektori jedinica...

KM 114.00 119.85
OTDR Lansiranje Vlakna Testiranje Kutiju Zavojnicu Krug 1 kilometar SM SC/UPC-SC/VOZILOM Svježe
OTDR Lansiranje Vlakna Testiranje Kutiju Zavojnicu Krug 1 kilometar SM SC/UPC-SC/VOZILOM

OTDR Lansiranje Vlakna Testiranje Kutiju Zavojnicu Krug 1 kilometar SM SC / UPCSC / VOZILOMKratka Uvod : Dizajnirano za pomoć u testiranje optički kabl kad koristiš OTDR...

KM 164.04
Optičke Alat 7 u 1 FTTH Spojiti optički alat opremu Vlakana striptizeta +AUA-60-vlakana cleaver i alate torbu Kit Svježe Popust
Optičke Alat 7 u 1 FTTH Spojiti optički alat opremu Vlakana striptizeta +AUA-60-vlakana cleaver i alate torbu Kit

Paket uključuju 1 x Vlakna Cleaver 2 x prazna alat 3 x čisti papir 4 x alkohol bocu 5 x 2 luku striptizeta 6 x FTTH žicu striptizeta 7 x Popravio dužinu uređajPrava slika Napomena : proizvod ne uključuje baterijeČist obriši papir, alkohol bocu (prazna)220*170*195(Izgled veličine jahića(mm jahićaPodsjetnikZbog relativno visoke vrijednosti od robe izjavu...

KM 62.00 65.67
Slobodna Isporuka Grandway 650nm 10mw 12 km Mini Optičke Vizuelni Krivica Lokator Kablovsku Tester Svježe
Slobodna Isporuka Grandway 650nm 10mw 12 km Mini Optičke Vizuelni Krivica Lokator Kablovsku Tester

Slobodna Isporuka Grandway 650nm 10mw 12 km Mini Optičke Vizuelni Krivica Lokator Kablovsku Tester Opći Opis : Grandway pruža poslednje F2 H VLS8 niz mini vizuelni laser izvor...

KM 40.20
Visokog Kvaliteta, 10/100Mbps Ethernet da Optičke Medija Converters za IP kameru, Singlemode simplex SC ,Radi 25 km daljine Svježe Popust
Visokog Kvaliteta, 10/100Mbps Ethernet da Optičke Medija Converters za IP kameru, Singlemode simplex SC ,Radi 25 km daljine

10 / 100 Mbps Ethernet na Jedan Način Vlakna Medija Pretvarač, Jedan SC luke, 1 Pair(A+B)Vrhunska Kvaliteta & Visokim Performansama & Pouzdan , 5 godina Garancija !Pregled : 10 / 100 Mbps prilagodljiva Ethernet optičke transceivers , Usvajanje najnovije dizajn, Visokim Performansama Čip, Visokog Kvaliteta Označen optički modul , Stabilan performans i odličan kvalitet, prilagodljivost, i zajednički mreže uređaji mogu normalno vezu...

KM 66.00 69.00
KELUSHI 10mW olovku stil Vizuelni Krivica Lokator Vlakna Tester Detektor FC Muškarac da LC Žena Adapter Za LC/SC/ST/FC Veza Kabl Svježe
KELUSHI 10mW olovku stil Vizuelni Krivica Lokator Vlakna Tester Detektor FC Muškarac da LC Žena Adapter Za LC/SC/ST/FC Veza Kabl

Osobine : MQW LD optički izvor Operativni modu : CW i ODSJAJ FC, UO ST,LC General interfejs Dugo inspekciju udaljenost Polako izlazna snaga Čvrste i trajna oklop Olovka obrazac dizajn, zgodno za upotrebu i nosiFunkciju : Pronaći vlakna propast, kao što je prelom i savija Neuspjeh uvid u OTDR slijep zoni Vlakana priznanje od glave lice na kraju suočiti Mehaničkog tranzicije trenutku optimizacijomTehnički Parametar : Talasna dužina : 650+ / 10nm Vlakana modu : 2.5 mm Univerzalni Izlazna snaga : 10m W Inspekciju udaljenost : 510 KM Električni izvor : 2 AAA Baterije (NE uključuju) Radnog vremena za baterije : Više od 15 sati Operativni Temperatura : 10 +60 diploma C Skladište Temperatura : 20 +70 diploma C Materijal oklop Učeniklegure Dimenziju : Promjeru 27*168mm Težinu : O 160gFCLC vlakna adapterUbodna gubitak : 0.20 d BParenja izdržljivost : 500Posudu zadržavanje sila : 1~2.5 NBaci test : kap visine 1m,5 kapiOperacija temperatura : 25°c u +70°cPaket su : 1x 10m W vizuelni krivica lokator1x FCLC Vlakna adapterO plaćanju1...

KM 34.20
KEXINT Visokog Kvaliteta Fiebr Optički Kabl je komunikaciona Oprema GJYXFCH-1B6 Otvorenom Optički Kabl Proizvodnju 1000Meters Svježe Popust
KEXINT Visokog Kvaliteta Fiebr Optički Kabl je komunikaciona Oprema GJYXFCH-1B6 Otvorenom Optički Kabl Proizvodnju 1000Meters

Mi smo proizvođač za FTTH za 11 Years i pun opseg Vlakna Kablove.kontaktirajte nas da provjeri detalje i vidjeti naše ostale proizvode.1 Kabl tip : GJYXCH1 B6a22...

KM 142.00 149.55
1 deo cascaded 100m 1F16E 1 vlakna luke 16 ethernet luke vlakna medija pretvarač ethernet prekidač Bez optički modula Svježe
1 deo cascaded 100m 1F16E 1 vlakna luke 16 ethernet luke vlakna medija pretvarač ethernet prekidač Bez optički modula

Pregled : 1 vlakana 16 UTP prekidač koriste 1 X9 vlakna modula koja podržava multimode ili jedan način dvojno vlakna, bajotisak jedan vlakana Prijenos udaljenost je 2km max na MMF i 100 km max na SMF...

KM 135.00
FTTH laser optico Metal optičke laser tester LC/FC/SC/ST Adapter vlakna optica kablovsku vizuelni krivica lokator 1-5 km CATV Svježe Popust
FTTH laser optico Metal optičke laser tester LC/FC/SC/ST Adapter vlakna optica kablovsku vizuelni krivica lokator 1-5 km CATV

1 Mogućnosti : MQW LD optički izvor Operativni modu : CW i ODSJAJ FC, UO ST,LC General interfejs Dugo inspekciju udaljenost Stalan izlazna snaga Čvrste i trajna oklop Olovku obrazac dizajn, zgodno za upotrebu i nositi 2 Funkcije : Pronaći vlakna propast, kao što je prelom i savija Neuspjeh uvid u OTDR slijep zoni Vlakna priznanje od glave lice na kraju lice Mehanički tranzicije trenutku optimizacijom 3 Prijavu : Telekom, CATV projekat PD izgradnju i održavanje Optički komponentu proizvodnja i istraživanja Druge vlakna projekat 4 Specifikacije : talasna dužina : 650nm Izlazne Snage : 1mw Connecter : general 2.5 mm connecter( dostupne interfejs SC / FC / ST) FCLC vlakna adapter dostupne interfejs LC Frekvenciju : 1 Hz Moć : AA 1.5 V Radi Temperatura : 10 da +45 Udaljenost : 15 Km proizvod ne sadrži baterija Test olovku nekad za neko vrijeme, ako svjetlo je slab, možda keramičkom tubenormal nositi ili slomljeni, možeš biti zapisano je da zamijeni hajde, keramičke cijev...

KM 22.00 23.67
KELUSHI Vruće Istopiti Type10pcs SC/BRODU Brzo Optičke Veza Optičke Fuziju FTTH Brzo adapter Svježe
KELUSHI Vruće Istopiti Type10pcs SC/BRODU Brzo Optičke Veza Optičke Fuziju FTTH Brzo adapter

O plaćanju1 Prihvaćamo Ponudu Možeš Platiti preko Alipay, Vizu, Master Card, Western Union, Bankovni transfer na Ali Express.2 Molim vas da isplatu što je prije moguće tako da mogu vas predmet ranije.3...

KM 16.39
Novi 10G-SFPP-G-Brokat Kompatibilni SFP+ 10G SR 300M Optički Primopredajnik modul Svježe
Novi 10G-SFPP-G-Brokat Kompatibilni SFP+ 10G SR 300M Optički Primopredajnik modul

Karakteristike1 Dupleks LC Konektor2 Podrške hotpluggable3 Metala s nižim EMI4 Ro HS skladu(tragbesplatan)5 Excelllent ESD zaštitu6 Operativni temperatura : 070 ° C1080 ° C4085 ° CPrijave1...

KM 20.98
Visokog Kvaliteta Ruiyan Optičke Vizuelni Krivica Lokator Optički Kabl Tester 40mw Svježe
Visokog Kvaliteta Ruiyan Optičke Vizuelni Krivica Lokator Optički Kabl Tester 40mw

Visokog Kvaliteta Ruiyan Optičke Vizuelni Krivica Lokator Optički Kabl Tester 40mwVizualni krivica lokator specijalno je dizajniran je za polje personal koji treba efikasan i ekonomske alat za vlakna praćenje, vlakna izdaju i kontinuitet provjeravam na optičku mrežu za vrijeme i poslije ugradnje...

KM 96.00
2pcs/mnogo CWDM MUX DEMUX 0.9 mm LC UPC Veza 1470-1610nm multiplexer Svježe
2pcs/mnogo CWDM MUX DEMUX 0.9 mm LC UPC Veza 1470-1610nm multiplexer

1pair Jedan vlakna 8 kanal CWDM MUX DEMUX 0.9 mm LCUPC Veza (14701610nm)Opis ProizvodaSHARETOP JE Sirov talasnu dužinu Divizija Multiplexer (CWDM) naprave pokazati početni gubitak i pouzdan predstave...

KM 450.00
Novi 5Meters Simplex, UO/BRODU-FC/VOZILOM,Singlemode 9/125,Optički Kabl Patch Vrpcu Junmper,UO da FC Svježe
Novi 5Meters Simplex, UO/BRODU-FC/VOZILOM,Singlemode 9/125,Optički Kabl Patch Vrpcu Junmper,UO da FC

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,UO / PCFC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Simplex,5 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM ,PC, UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KM 10.48
KELUSHI 10pcs/mnogo FTTH SC UPC Vruće Istopiti Zajednički Weld zglobova SC Optičke Veza Fuziju Spojnicu Vlakna adapter Svježe
KELUSHI 10pcs/mnogo FTTH SC UPC Vruće Istopiti Zajednički Weld zglobova SC Optičke Veza Fuziju Spojnicu Vlakna adapter

O plaćanju1 Prihvaćamo Ponudu Možeš Platiti preko Alipay, Vizu, Master Card, Western Union, Bankovni transfer na Ali Express.2 Molim vas da isplatu što je prije moguće tako da mogu vas predmet ranije.3...

KM 15.24
4x10/100M Ethernet + 1xVideo + 1xRS485 Podatke + 1xGigabit Vlakna Industrijske Video Ethernet Prekidač Svježe
4x10/100M Ethernet + 1xVideo + 1xRS485 Podatke + 1xGigabit Vlakna Industrijske Video Ethernet Prekidač

4x10 / 100 M Ethernet + 1x Video + 1x RS485 Podatke + 1x Gigabit Vlakna Industrijske Video Ethernet PrekidačModel : PRVAKAGY4 E1 V1 D NizPregledPRVAKAGY4 E1 V1 D Niz fizički izolaciju Ethernet prekidač je osmišljen za ojačan industrijske okruženju...

KM 592.50