Visokog Kvaliteta, 10/100Mbps Ethernet da Optičke Medija Converters za IP kameru, Singlemode simplex SC ,Radi 25 km daljine

Visokog Kvaliteta, 10/100Mbps Ethernet da Optičke Medija Converters za IP kameru, Singlemode simplex SC ,Radi 25 km daljine

4 %

KM 66.00

KM 69.00

Svježe

Dostupno.


10/100 Mbps Ethernet na Jedan Način Vlakna Medija Pretvarač, Jedan SC luke, 1 Pair(A+B)
Vrhunska Kvaliteta & Visokim Performansama & Pouzdan , 5 godina Garancija !
Pregled :
10/100 Mbps prilagodljiva Ethernet optičke transceivers , Usvajanje najnovije dizajn, Visokim Performansama Čip, Visokog Kvaliteta Označen optički modul , Stabilan performans i odličan kvalitet, prilagodljivost, i zajednički mreže uređaji mogu normalno vezu. Za telekomunikacije , emitovanje, brzi internet mreža zahtijevaju srednje brzine, visokog-podaci-protok i visokim performansama , visokog-pouzdanost Ethernet okruženju.
To je mogao biti mountable sa 19inch 2 U rack .
Karakteristika : 100% Ganc-Nova. 1 RJ45 luke i 1 SC optički luku . Upoznaje IEEE802.3z/AB 1000 Base-T standardne i 1000 Base-SX/LX 10/100 M optički luke je pun dupleks mode ;priključak 10/100 M prilagodljiva mode Ethernet interfejs mogu adaptively direktna linija / crossover kablovsku veza Ethernet luke podršku pun / pola dupleks mode Podržava maksimalno 9 K bajtova dugo paketa IEEE802.3 X protok kontrolu podršku pun-dupleks , pola-dupleks backpressure protok kontrolu Podršku Veza Uspjeti Proći vlakna breakage otkrivanje funkcije ( slobodni ) UTP ethernet kabl i do 100 metara ; najduži 20 km jedan način vlakna Ima šest DOVEO pokazatelji : Moć, FX Veza / Čin, TX 100, TX 1000, TX FDX, TX Čin da olakša praćenje primopredajnik operativni status i utvrditi uzrok neuspjeh Unutrašnje energije : AC100 ~ 265 V / DC5 V prebacivanje napajanje Radi temperatura : 0 ~ 50 stepeni Skladište temperatura : - 40 ~ 70 stepeni Izgradio-u moć Paket : ESD paket kutiju.
Prijavu : Telekomunikacija Emitovanje Vezom optičke mreža podataka saobraćaj Nikakve potrebe da se poboljšati nastup, Visokog-pouzdanost mreže okruženju.
Paket Uključuju : 2 x 10/100 M ethernet da vlakna pretvarač (A & B) 2 x Napajanje (NAS/EU/UK/AU je avaiable) 1 x Korisničko uputstvo
Dostava : Smo Brod na Svijetu, stvari ce biti isporucene u 1~2 posao dan nakon vašu punu isplatu ! Mi smo brod u SAD-u putem epacket (7~12 dana) i druge zemlje preko ekonomiju brodove.
Plaćanje : prihvatamo alipay ovdje . Sve kreditne kartice su prihvatili kroz osigurati platni procesor DEPONOVAN.
Politika Vracanje :
1. Povrati su samo ponudio za lošim proizvodima prijavio u roku od 7 dana na račun.
2. Sve se vratio stvari MORAJU BITI originalni pakovanje i MORAŠ nam dati isporuka za praćenje broj, posebnog razloga za uzvrat, i tvoj po#.
3. Ćemo zameniti tvoja stvar ako to je našao da bude pokvaren u 14 dana.
4. Kupac potrebno da plaćam za svoju poštanske naknade da se vrati predmet za nas. Poštar naknade su nepovratne u svakom slučaju.
5. Kontaktirajte nas prvi mail pre nego što se vrati tvoje tačke, jer je neki rješenja možda nije potrebno vraća tvoja stvar.Vratio stvar mora da je u new stanje sa svi dodacima.
6. Sve garancije ne pokriti štetu zbog zloupotrebe ili kompatibilnosti.
8. Činimo najbolje što možemo da služimo svaki mušterija najbolje što možemo.
Garancija i Garancija :
1.Pet godina Garanciju, je Kupiti od povjerenja!
2.Ako ti naći nikakav kvar za predmet u 1 meseca, poslat ćemo ti zamjenu bez dodatnih troškova, ili da povrat novca kada smo primili neispravni predmet.
4. Ako predmet je neispravan posle 1 meseca, još uvijek možemo prihvatiti da te pošaljem nazad u nas. Novi će biti poslat nakon što smo primili neispravni predmet, ali moraš plaćati ekstra isporuka naknada.
Drugi Politika :
1. Mi nisi odgovoran za bilo običaj dužnost, ili uvoz poreza.
2. Nakon što je primio platu za predmet, ostavit ćemo POZITIVAN FEEDBACK. Ako predmet nije zadovoljavajuće kada si primio, molim te, kontaktirajte nas.

Veza tip: SC/UPC
: EWT-100 MILIONA-20Km
: GuantaiTelcom
signalu: 10/100M ethernet do 10/100M optičke
Optičke luku : SC
Optičke tip: Jedan Mode
Jedan način vlakna prijenos udaljenost: 0~ 20 Km
: Crna
: 70x90x26mm (WxLxH)
Rack moutable : 19inch 2U

Izbor kupaca

GUYANG GY300B za 5,6 cm zaslonu Optički Put Domena Reflectometer 120 km OTDR 1310/1550nm 32/30DB sa VFL Svježe Popust
GUYANG GY300B za 5,6 cm zaslonu Optički Put Domena Reflectometer 120 km OTDR 1310/1550nm 32/30DB sa VFL

KarakteristikaZa 5,6 Cm otvorenompojačani zaslonu, je 7,4 V / 4.4 Ah Litijum baterijaDogađaj Mrtva zona kao niže čak 1,5 metarKombinaciji multidynamic domet i talasnim dužinamaMamicu mjerenje mode, podršku Dira LCD i pritiskanje tipkeUpozorenje funkcije mogao spriječiti OTDR modul sa oštećen do optičkog signal u vlakana.Realnovremenski površine funkcije, zgodno da prate uplitanju procesIntegrisane 10mw Vizuelni Krivica LokatorPodrške engleska / Kineski ulazni, usvaja prijateljski ulaz interfejs, totalno simuliraju kompjuterom doprinosIntegrisane sa 8 GB unutrašnje pamćenja, više nego 80,000 grupe krivinu skladišteSpecifikacije : Puls Širina(SM 1310 / 1550 NM)5ns 10ns 20ns 50ns 100ns 500ns 1µs 2µs 5µs10µs : (MM 850 / 1300 NM) 5ns, seti 10ns, seti 20ns, seti 50ns, seti 100ns, seti 500ns, seti 1usUdaljenost Domet(SM 1310 / 1550 NM) Mrtva zona test, 1.3 km, 2,5 km, 5.0 km, 10 km, 20, 40 km, 80km, 120 km,(MM 850 / 1300 NM) : 100m, seti 400m, seti 1.3 km, seti 2,5 km, seti 5km, seti 10km, seti 20km, seti 40 km, seti 80kmDa Probaju RezolucijuMinimum je 0,05 mDa Probaju Trenutku128,000Ravnomjernost≤Je 0,05 d B / d BGubitak Prag0.01 d BGubitak Rezoluciju0.001 d BUdaljenost Rezoluciju0.01 mUdaljenost TačnostMozda, hvaia! javit(1m+površine udaljenost×3×10 +uzoraka rezoluciju jahićaZa Pohranu Podataka20000 grupe krivinuVFL10m W, seti CW / 2 HzInterfejs3 USB portove(Tip Je×2, Seti Tip B×1 jahićaPrikažiZa 5,6 cm TFTLCD, Dirljivo ekranuBaterijaJe 7,4 V / 4.4 Ah litijum bateriju , podršku 8 sati kontinuirani radiUslova radaRadi Honorarno:10℃~+50℃;Skladište Temperatura:20℃~+70℃;Humitity :≤95%(nonrosa jahićaDimenzije / Težinu253×168×73.5 mm je 1,5 kg(uključuju baterija jahićaPakujem listeTrake; Adapter; Litijum baterija; FC veza; Kablovsku; Korisnik Vodi; CD; softbag; čišćenje pamukaPC daljinski pristup i kontrolu funkcije je dostupan, koji podržavaju štampanje posao za mjerenje izvještajTest krivulja tipična događajaPreciznost presuda vlakna greške; uplitanju pominješ i veza terminal;Precizno merenje test udaljenosti i vlakna za mršavljenjeUgovoreni dizajn stil,živahan grafički interfejs,lako operaciju i lako analizu raznih događajaMjera dužina cijeli vlakna; dužine između dva poena, kao udaljenost, gubitak i slabo koeficijenta itd.Detaljan opis vlakna za mršavljenje su je distribuciju krivine i događajeFunkcijeAutomatsko Mjerenje Modu : Operatera ne treba da izabereš test udaljenosti i puls širina, tester će automatski sudija dužinu, i izaberi pogodan dinamika dometa kao puls širina da završi posao; čuvanja događaj trag može biti spašava ručno ili automatski koji će biti pogodno za analizu podatakaViše talasnim dužinama Mjerenje Modu : kako da koristi različite valne dužine da izvrši gubitak obračun u jednog vlakna, da možemo birati dupleks talasnim dužinama test iz mode parametar postavke, tester će prekidač talasnim dužinama automatskiVišestruki Tragovi Analiza : Istovremeno prikaži 4 tragove, operateri može porediti tragove i napravimo analizu li oni među tragoviOnline Ispit : Ovo će štititi test instrumente i opremeDupleks Operaciju Modu : Čista operacije preko dodira zavjesu ; ili čista operaciju kroz pritiskala tipkeAnalizu Podataka : Spasiti i generator standard trag dosije(...

KM 1026.00 1140.00
H. w. FTLX1471D3BTL-h. w. 10g-1310-10km-SM-SFP+ 34060599 Svježe
H. w. FTLX1471D3BTL-h. w. 10g-1310-10km-SM-SFP+ 34060599

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

KM 35.25
1 Vlakana 8 UTP Unmanaged 10/100Mbps Megabit Ethernet Vlakna Prekidač dvojno vlakna 20km FC 1310nm Svježe
1 Vlakana 8 UTP Unmanaged 10/100Mbps Megabit Ethernet Vlakna Prekidač dvojno vlakna 20km FC 1310nm

1 Vlakana 8 UTP Unmanaged 10 / 100 Mbps Megabit Ethernet Vlakna PrekidačPregled : 1 vlakana 8 UTP prekidač koriste 1 X9 vlakna modula koja podržava multimode ili jedan način dvojno vlakna, bajotisak jedan vlakana...

KM 79.50
1Pair JD098B&JD099B 1310/1490 1.25 G 10km što su bidi WDM Singlex LC SFP Primopredajnik modul Svježe
1Pair JD098B&JD099B 1310/1490 1.25 G 10km što su bidi WDM Singlex LC SFP Primopredajnik modul

1 par JD098 B&JD099 B 1310 / 1490 1.25 G 10km Singlex LC WDM što su bidi SFP Primopredajnik modul100% kompatibilni,Testiran na dobre uvjete garantovanoVisokog kvaliteta sa CE&FCC certifikat,1 Godinu zamjena i 3 Godine garanciju.Telekom razredu kvalitet,takmičarski cijena, samo 10 % 20% od orignal je cijenaProizvod StanjuNudimo visoko kvalitetne SFP(miniGBIC) primopredajnik modul to je 100% skladu sa orignal oni, može u potpunosti vjerovati za tvoju najzahtjevnijih LAN / WLAN prijavu,glas projekat, ili mreže raspored, sve proizvod nosi 3 godine garancija i život tehničku podršku.Dostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KM 119.98
16 Kanal Digitalnog Video Optičkog Medija Converters Odašiljač Prijemnik sa RS485 Podataka Za NADZORNE Kamere Analogni Svježe Popust
16 Kanal Digitalnog Video Optičkog Medija Converters Odašiljač Prijemnik sa RS485 Podataka Za NADZORNE Kamere Analogni

16 Kanal Video Optičke Converters sa RS485 podatke 1 PairVisokog Kvaliteta / Visokim Performansama / Fabrika Wholsales cijenu.MTBF ( Znači Put Između Neuspjeh ) Preko 100.000 sata, Častim Sa Samopouzdanje!Uobičajeni brod jedan način (0~20 Km) verziju...

KM 133.00 162.00
OTDR TR600 SM 1310/1550nm Optički Put Domena Reflectometer 32/30dB 3KM VFL Vizuelni Krivica Lokator Funkcije Svježe Popust
OTDR TR600 SM 1310/1550nm Optički Put Domena Reflectometer 32/30dB 3KM VFL Vizuelni Krivica Lokator Funkcije

Uglavnom mogućnosti : Ručku, lagan i odgovara za nošenje38d B srednjoj dinamika domet≤2m ekstra kratak događaj mrtva zonaJe 0,05 metara udaljenosti rezolucije,128k uzoraka poenaBrzo auto mjerenje,jedno dugme operativniTest četiri talasnim dužinama sa jednim jediniceKomunikacije svjetlo provjeriti automatskiDaljinski funkcije preko EthernetUSB interfejsa, podršku USB stick i printer i direktno kablovsku preuzimanje da PC preko Active SyncPodrške Bellcore GR196 format za pisanje ili čitaoIzgradiou litijum baterija sa visokom kapacitet za preko 8 sati na operacionom životIntegrisane Vidljiva krivica lociranje (VFL)Dinamika domet32 / 30d B, 1310 / 1550nmDogađaj Mrtva ZonaUdaljenost neizvjesnostiMozda, hvaia! javit(0.75 m + uzorak prostor + mjerenje udaljenost×0.003%)Da probaju rezoluciju0.05,0.1,0.2,0.5,1,2,4,8,16 mUdaljenost domet0.4,0.8,1.6,3.2,6.4,16,32,64,128,256,512 km(SMF);0.4,0.8,1.6,3.2,6.4,16,32 (MMF od 850nm)Puls širina5,10,30,80,160,320,640,1280,5120,10240,20480 ns5,10,30,80,160,320,640,1280 (MMF od 850nm)Gubitak prag0.01 d BDa probaju poenaDa 128kRavnomjernostJe 0,05 d B / d BGubitak rezoluciju0.001 d BKapacitet memorije≥800traces(izgraditiu)≥65500traces(1 GB SD skladište)Grupa refraktivnu indeks postavljanje1.00000 da 2.00000 (0.00001 korake)Udaljenost jedinicekm, m, kft, ftPrikaži640×480, 6.5 cm TFTLCD (dodirni ekran)InterfejsUSB, SDOptička konektorFC / SC / LC (univerzalni veza)Optička Moć MetarTalasnu dužinu udaljenost : 1270nm da 1700nmMjerenja exfiber udaljenost : 60 da +3d BmMjerenja tačnost : 5% ( 10d Bm, CW)NapajanjeAC adapter 100 da 240 V, 50 / 60 Hz, 1.5 JeDC : 19 V MOZDA, HVAIA! JAVIT 2 V(2 A)Izgradiou Litijum baterija : 4400m Ah, poslovni put ≥8 sati

KM 1529.00 1644.00
Novi 5Meters Simplex, UO/BRODU-FC/VOZILOM,Singlemode 9/125,Optički Kabl Patch Vrpcu Junmper,UO da FC Svježe
Novi 5Meters Simplex, UO/BRODU-FC/VOZILOM,Singlemode 9/125,Optički Kabl Patch Vrpcu Junmper,UO da FC

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,UO / PCFC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Simplex,5 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM ,PC, UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KM 10.48
Slobodna Isporuka DVP-750 Multi-jezik FTTH Optičke Uplitanju Mašina Optički Fuziju Spojnicu Svježe
Slobodna Isporuka DVP-750 Multi-jezik FTTH Optičke Uplitanju Mašina Optički Fuziju Spojnicu

Slobodna Isporuka DVP750 Multijezik FTTH Optičke Uplitanju Mašina Optički Fuziju Spojnicu Mogućnosti : Visoke rezolucije LCD prikaži Duplo grijače,30 u ministarstvo odbrane...

KM 2250.00
50Meters FC-LC Simplex 9/125 Singlemode Optički Kabl Patch Vrpcu Skakač Svježe
50Meters FC-LC Simplex 9/125 Singlemode Optički Kabl Patch Vrpcu Skakač

Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : ja optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPOja Ferrule Interfejs tip : VOZILOM ,PC, UPCja Vlakna jezgra : Simplex, dupleksja Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125)ja Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0ja Kablovsku dužinu; prilagoditiTransport : 1...

KM 23.98
Srednjoj izolaciju Optički Isolator 1310nm dvojno razredu 500mw optičkog dvojno isolator SC/VOZILOM Svježe
Srednjoj izolaciju Optički Isolator 1310nm dvojno razredu 500mw optičkog dvojno isolator SC/VOZILOM

KarakteristikeSrednjoj izolacijiPočetni gubitak ubodnaSrednjoj GubitciNizak PDLEpoksi Besplatno U Optički PutPrijave1 Optičkog pojačalo2 CATV sustav3 Optički sistem testiranje4...

KM 79.48
Slobodna Isporuka 1 Par Elektrode za ShinewayTech OFS-80 OFS-90 Fuziju Spojnicu Svježe
Slobodna Isporuka 1 Par Elektrode za ShinewayTech OFS-80 OFS-90 Fuziju Spojnicu

Slobodna Isporuka 1 Par Elektrode za Shineway Tech OFS80 OFS90 Fuziju SpojnicuOpis proizvoda Ovo je jedan par fuziju spojnicu elektrode 100% POTPUNO NOVI ,Napravljeno u Kini Koristiti život za spoj preko 3000 Važećim za Shinway Tech OFS80 OFS90 Fuziju SpojnicuProizvođač Opis Našem zamjena elektrode prošle samo dok kao originalna opremu delovi su zamijeniti ali za pola cijene...

KM 22.32
Digitalni Optički Vrijeme-Domena Reflectome KOMSHINE QX50-P2 PON OTDR 1310/1550+1625nm 32/30/28dB OTDR Kablovsku Tester Svježe
Digitalni Optički Vrijeme-Domena Reflectome KOMSHINE QX50-P2 PON OTDR 1310/1550+1625nm 32/30/28dB OTDR Kablovsku Tester

Digitalni Optički VrijemeDomena Reflectome KOMSHINE QX50P2 PON OTDR 1310 / 1550+1625nm 32 / 30 / 28d B OTDR Kablovsku Tester* Boja prikaži sa Dodirni Ekran *Pođi sa FC+SC+LC Adaptors ** Engleski + Španskog Jezika ** Rezultate Analize softeware *Sa kratkomOsobine : Važećim vlakna : Mreže sa PLC SplittersTalasna dužina : 1310 / 1550 / 1625nmDa 32 / 30 / 28d B Srednjoj Dinamika DometUdaljenost Udaljenost : 4,8,16,32,64,128,256 kmPuls sa : 10,30,80,160,320,640,1280,5120,1024 ns640×480, 6.5 cm TFTLCD (dodirni ekran)USB interfejsa, podršku USB stick i printer i direktno kablovsku preuzimanje da PC preko Active SyncKapacitet memorije >800 tragoviIzgradiou litijum baterija sa visokom kapacitet za preko 8 sati na operacionom životPrikaži : Boja LCDJedne godine GarancijaSpecifikacije : Model = QX50P2 PON talasnu dužinu(nm) = 1310 / 1550 / 1625 Dinamika domet(d B) = 32 / 30 / 28 Puls širina (ns) = 5 , 20 , 40 , 80 , 160 , 320 , 640 , 1280 , 2560 , 5120 , 10240 , 20480 Prikaži 6.5 cm TFT LCD dodirni ekran Događaj slijep zoni (m) = 3 Slabo slijep zoni (m) = 13 Ravnomjernost (d B / d B) = mozda, hvaia! javit je 0,05 d B / d B Gubitak prag (d B) = je 0,05 Gubitak rezoluciju odnos (d B) = 0.01 Uzoraka rezoluciju odnos (m) = 0.125 do 8 Uzoraka trenutku = 32k Udaljenost neizvjesnosti (m) = mozda, hvaia! javit(1 m + 5×10 5 × udaljenost + uzoraka interval) Udaljenost prostor (km) = 0.3 to180 kapacitet Memorije o trag = SD Kartice (4 G), > 10000 komade Trajanje mjerenja = Definisana od korisnika; 5sec, 10sec, 15sec, 30sec, 1min, 2min, i 3min su selectable Optički interfejs = FC / UPC+SC / UPC+LC / UPC Podatke interfejs = USB interfejs, SD kartice interfejs Vizuelni Krivica Lokator = Nedostupan Napajanje = Litijum baterija; nastavlja da radi trajanje ≥ 8 sati Garancija period =12 mjesec Standard PaketQX50 OTDRFC+SC+LC UPC ukršteni konektoriSM Optičke Patch Vrpcu FCSC 1 MTestiranje & Kalibracija IzvještajAC / DC adapterKvalitet sertifikatTrag analizu softver(CD)Unutrašnje BaterijaKorisničko UputstvoNosi SlučajImamo druge vrste za OTDR (Svi podršku engleski, spanski) : 1.2.3.4.5.OBAVIJEST : 1...

KM 3148.50
HPE J9150A Kompatibilni 10GBASE-G-SFP+ 850nm 300m DOM Primopredajnik Svježe
HPE J9150A Kompatibilni 10GBASE-G-SFP+ 850nm 300m DOM Primopredajnik

HPE J9150 A Kompatibilni 10 GBASEGSFP+ Primopredajnik (MMF, 850nm, 300 miliona, LC, DOME) Proizvod Detalje HPE Pravi J9150 A Prodavac Name LODFIBER Oblik Tip SFP+ Max Podatke Stopa 10.3125 Gbps talasnu dužinu 850nm Max Kablovsku Udaljenost* 300m preko OM3 MMF Interfejs LC dupleks Optički Komponente VCSEL 850nm Kablovsku Tip MMF DOM Podršku Da TX Moć 7.3~1d Bm Prijemnik Osjetljivost Komercijalne Temperatura Domet 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8517706000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 30.00
5 luke 10/100/1000Mbps Unmanaged Prekidač DIN Ogradu Montirane Industrijske Ethernet Prekidač RJ45 konektor Svježe Popust
5 luke 10/100/1000Mbps Unmanaged Prekidač DIN Ogradu Montirane Industrijske Ethernet Prekidač RJ45 konektor

5 luke 10 / 100 / 1000 Mbps Unmanaged DIN Ogradu Montirane Industrijske Ethernet Prekidač RJ45 konektorNaručio Informacije.DetaljiDimenzijeDIN Ogradu Spremaju

KM 228.00 239.99
3ware Vanjski LSI00243 (9750-8e SGL) SATA/SAS 6Gb/s PCIe 2.0 m/512 MB na brodu pamćenje kontrolor karticu, Samac Svježe
3ware Vanjski LSI00243 (9750-8e SGL) SATA/SAS 6Gb/s PCIe 2.0 m/512 MB na brodu pamćenje kontrolor karticu, Samac

U 3ware SAS 97508e kontrolor karticu daje novi nivo sistem pouzdanosti, dostupnost, i nastup za posao koji se suočavaju skladište izazove pokreće bez presedana podatke rasta Nudi prijenos podataka stopa do 6 Gb / s po luci, ovo upravljač karticu osigurava potpuno ulaganja zaštitu za postojeće SATA i SAS implementations...

KM 330.00
Šav Vlakna Rundu Tip Adapter SC Golim Vlakna Adapter Svježe
Šav Vlakna Rundu Tip Adapter SC Golim Vlakna Adapter

Opis Proizvoda : Jedan adapter je mehanički uređaj napravljen da uskladi optičkim vlaknima konektori jedinica Sadrži povezivanja rukav, koja drži dva ferrules zajedno.Golim optičkog adapter su korišteni kao medij da vezu golim optičke da optičke opremu.Osobine : Uklapa se u skladu s tim FC, UO ST ,LC adapterimaIonako najslabije težine i vrlo compact veličinePosebno dizajnirani mehanizam smanjuje ubodna gubitakNajviše repeatabilityKorisnik prijateljski lako ubacite, ukloni i napuniti vlaknaSpecifikacije : SC golim vlakna adapter Ro HS1.IL =50d B2.Izdržljivost10003.Lako ubacite,ukloniti / napuniti vlakna4.Srednjoj repeatabilitParametarJediniceGolim vlakna adapterUbodna Gubitak Tipičnad B≤Za 0,2Gubitcid B≥50Exchangeabilityd B≤Za 0,2Repeatabilityd B≤Za 0,2IzdržljivostPuta1000Operativni Temperatura°C40~80Skladište Temperatura°C45~85Aplikacije.WANs, LANs, CATVOpreme za testiranje.Komunikacijski sustavTelekomunikacija mrežaPrivremeno povezati golim vlaknaTransport : 1...

KM 16.50
1*16 optički razdjelnik 0.9 mm 1m sa mr veza plc razdjelnik Svježe
1*16 optički razdjelnik 0.9 mm 1m sa mr veza plc razdjelnik

1*16 optički razdjelnik 0.9 mm 1m sa fc veza plc razdjelnikKarakteristikeNizak ubodna gubitak i nizak PDLSrednjoj kanal računaIzuzetan ozbiljnost i stabilnostŠirom operativni talasnu dužinuPrijaveFTTX SistemiIANE, WAN i metro mrežaAnalogni / Digitalni pasivno optički mrežaCATV mrežaDrugi prijave u optički sistemSpecifiationParametre1×21×41×81×161×321×64Operativni talasnu dužinu (nm)12601650Vlakna TipG657 A1 ili mušterija određenUbodna Gubitak (d B)(P / S Razredu)3.8 / 4.07.1 / 7.310.2 / naknadu od 10,5Je 13,5 / 13.7Od 16,5 / od 16,920.5 / 21.0Gubitak Uniformu (d B)0.4Od 0,60.81.21.52.0Izazvalo nepotrebne podjele zavisi od Gubitka(d B)Za 0,2Za 0,2Za 0,2Za 0,250.30.35Vrati Gubitak (d B)(P / S Razredu)55 / 5055 / 5055 / 5055 / 5055 / 5055 / 50Directivity (d B)555555555555Talasnu dužinu zavisi od Gubitka (d B)0.30.30.30.50.50.5Temperatura Stabilnosti(4085 C)(d B)0.40.40.40.50.50.5Operativni Temperatura (C)4085Skladište Temperatura (C)4085Golim vlakna Dimenziju (mm)50×4×450×7×460×7×460×12×4ABS Modul Dimenziju (mm)100×80×10120×80×18120*80*18140×115×18Čelika cijev Dimenziju (mm)60×7×460×12×480×20×6100×40×6Ubacite tip Dimenziju(mm)130*100*25130*100*50130*100*102130*100*206Određen bez konektori.jedinica.Naručio informacijeProizvodaLukeUlazniPigtall StilUlaz KonektorIzlaz Pigtall StilIzlaz KonektorVlakna DužinuPLC0102=1x20104=1x40108=1x80116=1x160132=1x320164=1x640=golim vlakna1=900umSlobodi cijev2=900um Jacket3=2.0 mmcable4=3.0 mmcable0=niko1=SC / PC2=SC / VOZILOM3=FC / PC4=FC / VOZILOM5=ST / PC6=ST / VOZILOM7=LC / PC8=LC / VOZILOM0=golim vlakna1=900um2=900um3=2.0 mm4=3.0 mm0=niko1=SC / PC2=SC / VOZILOM3=FC / PC4=FC / VOZILOM5=ST / PC6=ST / VOZILOM7=LC / PC8=LC / VOZILOM0=0.5 metara1=1 milion2=1,5 m3=2mKada slike i opisa ne odgovaraju,opis, i naslov su ispravneSlika je samo za preporuku...

KM 37.50
Slobodna isporuka Veliko cijena, visoko preciznost Optičke cutter NJEGOVE-30 optičke fuziju cleaver. Svježe Popust
Slobodna isporuka Veliko cijena, visoko preciznost Optičke cutter NJEGOVE-30 optičke fuziju cleaver.

Proizvod mogućnosti : Prijavu : silikonske optičkeRezanje golim vlakna promjeru : 125umOptičke prevlaka promjeru : 250900umRezanje ugao : 0.5 (jedan jezgro vlakna)Oštrica rezanje život : 48000 putaVeličine / težinu : 84*60*45 (mm) / 0.38 k gPodsjetnikZbog relativno visoke vrijednosti od robe izjavu...

KM 84.00 88.80
SFP-FE-LX-SM1310 Kompatibilni 100BASE-LX SFP 1310nm 15km DOM Primopredajnik Svježe
SFP-FE-LX-SM1310 Kompatibilni 100BASE-LX SFP 1310nm 15km DOM Primopredajnik

H3 C SFPFELXSM1310 Kompatibilni 100 BASELX SFP Primopredajnik (SMF, 1310nm, 15 km, LC, DOME) Proizvod Detalje H3 C Pravi SFPFELXSM1310 Prodavac Ime LODFIBER Oblik Tip SFP Max Podatke Stopa 100 Mbps talasnu dužinu 1310nm Max Kablovsku Udaljenost 15km Interfejs LC dupleks Optički Komponente FP 1310nm Kablovsku Tip SMF DOM Podršku Da TX Moć 15~8d Bm Prijemnik Osjetljivost Komercijalne Temperatura Domet 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8517706000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 27.00
optičkog razdjelnik 1*4 mini čelika cijev tip optički razdjelnik 0.9 mm slobodi cijev 1m vlakna dužinu sa mr/upc veza PLC Svježe
optičkog razdjelnik 1*4 mini čelika cijev tip optički razdjelnik 0.9 mm slobodi cijev 1m vlakna dužinu sa mr/upc veza PLC

optičkog razdjelnik 1*4 mini čelika cijev tip optički razdjelnik 0.9 mm slobodi cijev 1m vlakna dužinu sa mr / upc veza PLCKarakteristikeNizak ubodna gubitak i nizak PDLSrednjoj kanal računaIzuzetan ozbiljnost i stabilnostŠirom operativni talasnu dužinuPrijaveFTTX SistemiIANE, WAN i metro mrežaAnalogni / Digitalni pasivno optički mrežaCATV mrežaDrugi prijave u optički sistemSpecifiationParametre1×21×41×81×161×321×64Operatin g talasnu dužinu (nm)12601650Vlakna TipG657 A1 ili mušterija određenUbodna Gubitak (d B)(P / S Razredu)3.8 / 4.07.1 / 7.310.2 / naknadu od 10,5Je 13,5 / 13.7Od 16,5 / od 16,920.5 / 21.0Gubitak Uniformu (d B)0.4Od 0,60.81.21.52.0Izazvalo nepotrebne podjele zavisi od Gubitka(d B)Za 0,2Za 0,2Za 0,2Za 0,250.30.35Vrati Gubitak (d B)(P / S Razredu)55 / 5055 / 5055 / 5055 / 5055 / 5055 / 50Directivity (d B)555555555555Talasnu dužinu zavisi od Gubitka (d B)0.30.30.30.50.50.5Temperatura Stabilnosti(4085 C)(d B)0.40.40.40.50.50.5Operativni Temperatura (C)4085Skladište Temperatura (C)4085Golim vlakna Dimenziju (mm)50×4×450×7× 460×7×460×12×4ABS Modul Dimenziju (mm)100×80×10120×80×18120*80*18140×115×18Čelika cijev Dimenziju (mm)60×7×460×12×480×20×6100×40×6Ubacite tip Dimenziju(mm)130*100*25130*100*50130*100*102130*100*206Određen bez konektori.jedinica.Naručio informacijeProizvodaLukeUlazniPigtall StilUlaz KonektorIzlaz Pigtall StilIzlaz KonektorVlakna DužinuPLC0102=1x20104=1x40108=1x80116=1x160132=1x320164=1x640=golim vlakna1=900umSlobodi cijev2=900um Jacket3=2.0 mmcable4=3.0 mmcable0=niko1=SC / PC2=SC / VOZILOM3=FC / PC4=FC / VOZILOM5=ST / PC6=ST / VOZILOM7=LC / PC8=LC / VOZILOM0=golim vlakna1=900um2=900um3=2.0 mm4=3.0 mm0=niko1=SC / PC2=SC / VOZILOM3=FC / PC4=FC / VOZILOM5=ST / PC6=ST / VOZILOM7=LC / PC8=LC / VOZILOM0=0.5 metara1=1 milion2=1,5 m3=2mKada slike i opisa ne odgovaraju,opis, i naslov su ispravneSlika je samo za preporuku...

KM 24.00
18ch CCWDM mux demux sa LC UPC Konektor Svježe
18ch CCWDM mux demux sa LC UPC Konektor

18 Kanal CCWDMOpisSharetop sada nudi Mini CWDM (CCWDM) modul to daje vremena kapaciteta proširenje za budućnost mreže rast u industriji najmanja pakete.Sporazum CWDM modula su na osnovu slobodnog prostora optiku tehnologije.to je dostupan u 4ili 8kanal configurations It imaju niži sveukupno ubodna gubitak i bolje...

KM 615.00
KELUSHI Vruće Istopiti Type10pcs SC/BRODU Brzo Optičke Veza Optičke Fuziju FTTH Brzo adapter Svježe
KELUSHI Vruće Istopiti Type10pcs SC/BRODU Brzo Optičke Veza Optičke Fuziju FTTH Brzo adapter

O plaćanju1 Prihvaćamo Ponudu Možeš Platiti preko Alipay, Vizu, Master Card, Western Union, Bankovni transfer na Ali Express.2 Molim vas da isplatu što je prije moguće tako da mogu vas predmet ranije.3...

KM 16.39
15 Metara MPO/MTP(Djevojka)-LC OM4 8strands optičkog kabla za QSFP+SR modul Svježe
15 Metara MPO/MTP(Djevojka)-LC OM4 8strands optičkog kabla za QSFP+SR modul

15 Meters MPO / MTP(Djevojka)LC OM4 8strands optičkog kabla za QSFP+SRNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KM 171.00
IO-VEZA je 1,5 M FC/BRODU 12 vlakna jezgra 0.9 mm novajliju vlakna pigtail Optički Pactch Vrpcu Svježe
IO-VEZA je 1,5 M FC/BRODU 12 vlakna jezgra 0.9 mm novajliju vlakna pigtail Optički Pactch Vrpcu

IOVEZA je 1,5 M FC / BRODU 12 vlakna jezgra 0.9 mm novajliju vlakna pigtail Optički Pactch VrpcuNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM ,PC, UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KM 37.50
2 Metara MPO/MTP(Djevojka)-LC OM3 8strands optičkog kabla za QSFP+SR modul Svježe
2 Metara MPO/MTP(Djevojka)-LC OM3 8strands optičkog kabla za QSFP+SR modul

2 Meters MPO / MTP(Djevojka)LC OM3 8strands optičkog kabla za QSFP+SR modulNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KM 93.60
Multifunction optičke medija converters 1CH Video i 10/100M Ethernet RJ45 i RS485 Podatke - FC Singlemode 20Km za CCTV Svježe Popust
Multifunction optičke medija converters 1CH Video i 10/100M Ethernet RJ45 i RS485 Podatke - FC Singlemode 20Km za CCTV

Multifunction Vlakna medija converters 1 kanal Video + 10 / 100 M Ethernet RJ45 + RS485 PodatkeFC luke, Singlemode jedan vlakna do 20 km.Pregled : Ovaj model je Multifunction digitalnog Video / Podatke / Ethernet Optički medija pretvarač, sa 1 kanal Video (za analogni kameru) +1x 10 / 100 Mbps priključak (dostupan za Ethernet umrežavanje, dostupni za 1x IP kameru)+ RS485 podatke (obrnuti pravcu), specifikacija kao što je ispod.Za okolinu : Sigurnosni Sistem Radio i tv prenosa Video nadzor Zgradu sistem kontrole Voz / brzoj cesti praćenje Inteligentan Saobraćaj Praćenje Sistem (SVOJE) Daljinski multimedijalni nastave / kampusu praćenje na daljinu radio i tv prenosa sustavVideo : Video : 1 kanal Video veza : BNC Ulaz / izlazne dakle taj : 75 Ω (neuravnotežen) Ulaz / izlazne napon : tipična 1 Vpp (vrhunacdavrhunac), maksimalna 1.2 Vpp Signalu : 8 MHz Uzoraka : 15 MHz srednje brzine uzoraka Digitalni Malo Širina : 8 / 10 / 12 komade (komade) Diferencijalna dobiti : (10% 90% APL) DG Diferencijalna faza : (10% 90% APL) DP Polje nagnuti : Video signal na buku odnos (vece) : S / N ≥ 70d B (maksimalno optički veza gubitak)Podataka : Podataka : RS485, suprotnom pravcu...

KM 142.00 157.50
SFP Optički Primopredajnik Modul, 1.25 G , 1310nm , 10 km sa DDM ,Jedan-Mode Svježe
SFP Optički Primopredajnik Modul, 1.25 G , 1310nm , 10 km sa DDM ,Jedan-Mode

Opis : Šangaju Grandway pruža visokim performansama SFP Primopredajnik Modul Optička primopredajnik je u skladu sa Malim Obrazacfaktor Pluggable (SFP) Primopredajnik Multi Izvor Sporazum (MSA) i SFF8472...

KM 18.00
Slobodna isporuka u skladu sa Cisco,10G 1550nm 80km XFP primopredajnik, XFP ZR primopredajnik sa DDM i LC veza,Odličan kvalitet! Svježe Popust
Slobodna isporuka u skladu sa Cisco,10G 1550nm 80km XFP primopredajnik, XFP ZR primopredajnik sa DDM i LC veza,Odličan kvalitet!

10 G 1550nm 80km XFP primopredajnik, DDM funcion,dvostruka LC veza,u skladu sa Cisco 10 GBASEZRProizvod Karakteristike10 GBASEZR XFP 1550nm 80km optički primopredajnikVisokog Kvaliteta sa ISO9001, TUV, CE, FCC, UL i Ro HS potvrdeProsječno Izlazne Snage : 0~4d BmPrijemnik Osjetljivost : 24d BmPodržava 9.95 $ koje Gb / s da 11.1 Gb / s malo stopeHotpluggable XFP otisakLink dužinu da 80kmUncooled 1550nm EML laserDupleks LC konektorIzgradiou digitalni dijagnostički funkcijeSlučaj Operativni Temperatura : Standard : 0°C do 70°CŽalbu XFP MSAPrijaveOC192 / STM 6410 GBASEZR / ZW 10 G Ethernet1200SMILJA 10 G Vlakna KanaluP1 L12 D2ITUTG...

KM 620.00 652.73