10/100Base-T da 100Base-F multi - Mode 2km ST vlakna medija pretvarač

10/100Base-T da 100Base-F multi - Mode 2km ST vlakna medija pretvarač

KM 153.00

Svježe

Dostupno.


10/100 Base-T da 100 Base-F multi - Mode 2km ST vlakna medija pretvarač
Model : PRVAKA-10 F Niz
Pregled
E-veza 10 Base-FL/10 Base-T Medija Pretvarač dozvoljava repeaterless veza uvrnuto par kablovsku (10 Base-T) i optičke (10 Base-FL) u Ethernet mreže. Pretvarač je kompatibilan sa IEEE 802.3.
Mediji pretvarač podržava maksimalno optički kabl udaljenosti od 120 km, pružajući jednostavno rješenje za povezivanje 10 Base-T Ethernet mreža da udaljene lokacije koristeći multimode vlakna ili jedan način vlakna, dok dostavlja čvrst mreže performans i scalability.
Karakteristike
ja sam Auto-MDI/MDIX
ja Skladu sa 802.3 10 Base-T i 10 Base-FL standardima
ja Pruža medija pretvaranje iz UTP da Optičke vrsta medija
ja se proteže mreže razmaku od 2km(multimode vlakna) do 20 km(jedan način)
ja Interoperabilne sa drugim 10 Base medija converters, 10 Base, 10 Base-T NICs, centre ili prekidače
ja Pruža Led za lako mrežu za praćenje
ne Podržava razne optičke ukršteni konektori uključujući ST, UO, i FC
Tehnički Indeksa
Parametar
Specifikacije
Pristup mode
10 Mbps
Standard
IEEE 802.3
10 Base-T
10 Base-FL
Talasnu dužinu
850nm/1310nm/1550nm
Prijenos udaljenost
Dual-vlakana multi-modu : 2 km,
Dual-vlakana jedan način : 20/40/60/80/100/120 km,
Jedan vlakna jedan način : 20/40/60/80/100 km
Kategorija-5 uvrnuto para : 100m
Luke
Jedan RJ45 luku : za koji povezuje STP/UTP kategorija-5 uvrnuto parovima
Jedan optički luku : Multi-mode, dvostruka vlakna : ST/SC/FC (50, 62.5/125µm)
Jedan način, dvostruka vlakna : ST/SC/FC (9/125µm)
Jedan način Jedan vlakna : ST/SC/FC (9/125µm)
Znači konverzije
Radnje i Naprijed modu ili prečicu mode
Tampon svemiru
Izgradio u 128 Kb RAM za podatke tampon
Kontrola protoka
Puna kuca : protok kontrolu;
Pola dupleks : nazad pritisak
SJEĆATE
-9
MTBF
100 000 sati
DOVEO indikator
POER (napajanje); FX VEZA/ČIN (optički veza akciji); FDX (FX puna kuca), TX VEZA/ČIN (TP-dine kejbl veza/akciji); TX 10 (TP-dine kejbl stopa 10 MILIONA), FX10(optički kabl stopa 10 MILIONA)
Napajanje
Vanjski : AC90~264 V/DC100~380 V ulaz, izlaz 5 V1 A
Potrošnja energije
Operativni temperatura
-10~55ºC
Operativni vlažnost
5%~90%
Održavanje temperatura
-40~70ºC
Održavanje vlažnost
5% ~ 90% non-condensing

: PRVAKA-10FT

Izbor kupaca

Visokog Kvaliteta Ruiyan Optičke Vizuelni Krivica Lokator Optički Kabl Tester 40mw Svježe
Visokog Kvaliteta Ruiyan Optičke Vizuelni Krivica Lokator Optički Kabl Tester 40mw

Visokog Kvaliteta Ruiyan Optičke Vizuelni Krivica Lokator Optički Kabl Tester 40mwVizualni krivica lokator specijalno je dizajniran je za polje personal koji treba efikasan i ekonomske alat za vlakna praćenje, vlakna izdaju i kontinuitet provjeravam na optičku mrežu za vrijeme i poslije ugradnje...

KM 96.00
Avago HFBR-57E0P 155M-850NM-2KM Modul Svježe
Avago HFBR-57E0P 155M-850NM-2KM Modul

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

KM 29.85
15 Metara MPO/MTP(Djevojka)-LC OM4 8strands optičkog kabla za QSFP+SR modul Svježe
15 Metara MPO/MTP(Djevojka)-LC OM4 8strands optičkog kabla za QSFP+SR modul

15 Meters MPO / MTP(Djevojka)LC OM4 8strands optičkog kabla za QSFP+SRNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KM 171.00
1 Vlakana 8 UTP Unmanaged 10/100Mbps Megabit Ethernet Vlakna Prekidač dvojno vlakna 20km FC 1310nm Svježe
1 Vlakana 8 UTP Unmanaged 10/100Mbps Megabit Ethernet Vlakna Prekidač dvojno vlakna 20km FC 1310nm

1 Vlakana 8 UTP Unmanaged 10 / 100 Mbps Megabit Ethernet Vlakna PrekidačPregled : 1 vlakana 8 UTP prekidač koriste 1 X9 vlakna modula koja podržava multimode ili jedan način dvojno vlakna, bajotisak jedan vlakana...

KM 79.50
1.25 G SFP, 1550nm DFB, LC 80km, Sa Digitalne Dijagnostički Praćenje, 0C~+70C Svježe
1.25 G SFP, 1550nm DFB, LC 80km, Sa Digitalne Dijagnostički Praćenje, 0C~+70C

1.25 G SFP, 1550nm DFB, LC 80km, Sa Digitalne Dijagnostički Praćenje, 0 C~+70 CKarakteristike Podatkestopa 1.25 Gbps operatio 1550nm DFB laser i PIN photodetector za 80km prijenos Digitalni Dijagnostički Praćenje : Skladu sa SFP MSA i SFF8472 sa dupleks LC receptacl Unutrašnje Kalibracija ili Vanjski Kalibracija +Za 3,3 V jedan napajanje u Skladu sa Ro HS Skladu sa SONET OC24LR Operativni slučaj temperatura Reklami : 0 da +70 stepeni Industrijske : 40 da +85°CPrijave gb / s Ethernet Vlakna Kanal uključi Prekidač interfejs Zamenio backplane prijave Ruter / Server interfejs Druge optički prijenos sistemiOpisU SFP transceivers su veliki nastup, isplativije modula podršku 1.25 Gbps podatkestopa i 80km prijenos udaljenost s SMF.Primopredajnik se sastoji iz tri dijela : jedan VCSEL laser odašiljač, PIN photodiode integrisane sa transdakle taj preamplifier (TIA) i ZLOCINIMA kontrolnu jedinicu...

KM 69.00
Miliona LR optički modul 10km Fini sar FTLX1471D3BCL-10G 34060495 Svježe
Miliona LR optički modul 10km Fini sar FTLX1471D3BCL-10G 34060495

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

KM 91.23
1 Vlakana 8 UTP Unmanaged 10/100Mbps Megabit Ethernet Vlakna Prekidač dvojno vlakna 20km SC 1310nm Svježe
1 Vlakana 8 UTP Unmanaged 10/100Mbps Megabit Ethernet Vlakna Prekidač dvojno vlakna 20km SC 1310nm

1 Vlakana 8 UTP Unmanaged 10 / 100 Mbps Megabit Ethernet Vlakna PrekidačPregled : 1 vlakana 8 UTP prekidač koriste 1 X9 vlakna modula koja podržava multimode ili jedan način dvojno vlakna, bajotisak jedan vlakana...

KM 78.00
850/1300nm Multimode TL512 Ručnim Multimode Optičkog Svjetlo Izvor Svježe
850/1300nm Multimode TL512 Ručnim Multimode Optičkog Svjetlo Izvor

850 / 1300nm Multimode TL512 Ručnim Multimode Optičkog Svjetlo IzvorOvo TL512 optički svjetlo izvor može pružiti 850 / 1300nm talasnim dužinama je za multi mode vlakana Zajedno sa TL510 optički moć metar, to je savršeno rešenje za optičke mreže opis.Prednosti1.Sporazum je veličina i pristojan izgled2.CV, 270 Hz,1 KHz,2 KHz3.modulation na druge talasnim dužinama.4.Srednjoj stabilnost izlaz powe5.Backlight LCD prikaži podržava noći6.Veliki LCD, lako operacija7.Alternativa 10 minuta Autovan funkcije štedim baterijePrijaveOdržavanje u TelekomOdržavanje CATVOptičke Laboratorij Za TestiranjeDrugi Optičke MereSpecifikacijeModelTL512 Optički Svjetlo IzvorEmiterFPLDtalasnu dužinu (nm)850 / 1300nmKonektorFC(SC / ST kao opcija)Izlazne snage=7d [email protected] / 1550nmIzlaz stabilnost(d Bm)+Je 0,04 @20 Stupnjeva @15minModulationCW / 270 Hz / 1 KHz / 2 [email protected]ć3pcs AAA baterijeVlakna tipSMRadno vrijeme(h)40Radi temperatura(Diplomu)10~+50, 0 do 95%RH (ne condensing)Skladište temperatura(Diplomu)20~+70 godina, 0 do 95%RH (ne condensing)Dimenziju(mm)130×63×29Težine (g)160

KM 121.48
GUYANG GY300A za 5,6 cm zaslonu Multilanguage Optički Put Domena Reflectometer 120 km OTDR 1310/1550nm 30/28DB sa VFL Svježe Popust
GUYANG GY300A za 5,6 cm zaslonu Multilanguage Optički Put Domena Reflectometer 120 km OTDR 1310/1550nm 30/28DB sa VFL

KarakteristikaZa 5,6 Cm otvorenompojačani zaslonu, je 7,4 V / 4.4 Ah Litijum baterijaDogađaj Mrtva zona kao niže čak 1,5 metarKombinaciji multidynamic domet i talasnim dužinamaMamicu mjerenje mode, podršku Dira LCD i pritiskanje tipkeUpozorenje funkcije mogao spriječiti OTDR modul sa oštećen do optičkog signal u vlakana.Realnovremenski površine funkcije, zgodno da prate uplitanju procesIntegrisane 10mw Vizuelni Krivica LokatorPodrške engleska / Kineski ulazni, usvaja prijateljski ulaz interfejs, totalno simuliraju kompjuterom doprinosIntegrisane sa 8 GB unutrašnje pamćenja, više nego 80,000 grupe krivinu skladištePuls Širina(SM 1310 / 1550 NM) 5ns 10ns 20ns 50ns 100ns 500ns 1µs 2µs 5µs 10µs : (MM 850 / 1300 NM) 5ns,10ns,20ns,50ns,100ns,500ns,1usUdaljenost Domet(SM 1310 / 1550 NM) Mrtva zona test, 1.3 km, 2,5 km, 5.0 km, 10 km,20km,40 km, 80km, 120 km,(MM 850 / 1300 NM) : 100m,400m,1.3 km,2,5 km,5km,10 km,20,40 km,80kmDa Probaju RezolucijuMinimum je 0,05 mDa Probaju Trenutku128,000Ravnomjernost≤Je 0,05 d B / d BGubitak Prag0.01 d BGubitak Rezoluciju0.001 d BUdaljenost Rezoluciju0.01 mUdaljenost TačnostMozda, hvaia! javit(1m+površine udaljenost×3×10 +uzoraka rezoluciju)Za Pohranu Podataka20000 grupe krivinuVFL10m W,CW / 2 HzInterfejs3 USB portove(Tip Je×2,Tip B×1)PrikažiZa 5,6 cm TFTLCD, Dirljivo ekranuBaterijaJe 7,4 V / 4.4 Ah litijum bateriju , podršku 8 sati kontinuirani radiUslova radaRadi Honorarno : 10℃~+50℃;Skladište Temperatura : 20℃~+70℃;Humitity : ≤95%(nonrose)Dimenzije / Težinu253×168×73.5 mm je 1,5 kg(uključuju baterija)Pakujem listeTrake; Adapter; Litijum baterija; FC veza; Kablovsku; Korisnik Vodi; CD; softbag; čišćenje pamukaPC daljinski pristup i kontrolu funkcije je dostupan, koji podržavaju štampanje posao za mjerenje izvještajTest krivulja tipična događajan Preciznost presuda vlakna greške; uplitanju pominješ i veza terminal;n Precizno merenje test udaljenosti i vlakna za mršavljenjen Ugovoreni dizajn stil,živahan grafički interfejs,lako operaciju ilako analizu raznih događajan Mjera dužina cijeli vlakna; dužine između dva poena, kao iudaljenosti, gubitak i slabo koeficijenta itd.n Detaljan opis vlakna za mršavljenje su je distribuciju krivine i događajeFunkcijen Automatsko Mjerenje Modu : Operatera ne treba da izabereš test udaljenosti i puls širina, tester će automatski sudija dužinu, i izaberi pogodan dinamika dometa kao puls širina da završi posao; čuvanja događaj trag može biti spašava ručno ili automatski koji će biti pogodno za analizu podatakan Više talasnim dužinama Mjerenje Modu : U ciljukoristi različite valne dužine da izvrši gubitak obračun u jednog vlakna, da možemo birati dupleks talasnim dužinama test iz mode parametar postavke, tester će prekidač talasnim dužinama automatskin Više Tragova Analiza : Istovremeno prikaži 4 tragove, operateri može porediti tragove i napravimo analizu li oni među tragovin Online Ispit : Ovo će štititi test instrumente i opremen Dupleks Operaciju Modu : Čista operacije preko dodira zavjesu ; ili čista operaciju kroz pritiskala tipken Analizu Podataka : v Save i generator standard trag dosije(...

KM 1026.00 1140.00
5pcs/mnogo SM 9/125 Dupleks PVC 3.0 mm 1M LC-ST Optički Kabl LC/UPC-ST/UPC Dupleks Optičke Patch Vrpcu Svježe
5pcs/mnogo SM 9/125 Dupleks PVC 3.0 mm 1M LC-ST Optički Kabl LC/UPC-ST/UPC Dupleks Optičke Patch Vrpcu

5pcs / mnogo SM 9 / 125 Dupleks PVC 3mm 1 M LCST Optički Kabl LC / UPCST / UPC Dupleks Optičke Patch VrpcuOsobine : Nizak ubacim i nazad odraz gubitak Dobro exchangeability Dobro izdržljivost Visoka temperatura stabilnost Standardna...

KM 30.00
KELUSHI 150pcs /dosta veliko SC AP C Brzo Veza /optički brzo konektor Svježe
KELUSHI 150pcs /dosta veliko SC AP C Brzo Veza /optički brzo konektor

Opis SC AP C optičke brzo konektor prijavu : CATV,Telekomunikacija mreža Metro mreže,Lokalnih Mreže (LAN) Datum obradu mreža 1, ISO9001 : 2008 2, Nisko Ubodna Gubitak 3, Visoko Vratiti Gubitak 4, Simplex, Dupleks, Optičke ukršteni konektori to je dva kraja precizno optičke optički skakač, doku se prema prijenos srednje mogu biti podjeljeni u zajednički silikonski zasnovani optički jedan način, multimode skakaca, i drugi kao što plastiku za prijenos medij optičke kablove Do povezivanja glavu struktura oblici mogu biti podjeljeni u : FC kablove, UO skakaca, ST kablove, LC kablove, MTRJ kablove, MPO kablove, MU kablove, SMA kablove, FDDI kablove, E2000 kablove, DIN4 kablove, D4 skok liniju itd raznim oblicima paket uključuje : 150SC AP C Brzo Konektor1...

KM 125.25
Slobodna isporuka Veliko cijena, visoko preciznost Optičke cutter NJEGOVE-30 optičke fuziju cleaver. Svježe Popust
Slobodna isporuka Veliko cijena, visoko preciznost Optičke cutter NJEGOVE-30 optičke fuziju cleaver.

Proizvod mogućnosti : Prijavu : silikonske optičkeRezanje golim vlakna promjeru : 125umOptičke prevlaka promjeru : 250900umRezanje ugao : 0.5 (jedan jezgro vlakna)Oštrica rezanje život : 48000 putaVeličine / težinu : 84*60*45 (mm) / 0.38 k gPodsjetnikZbog relativno visoke vrijednosti od robe izjavu...

KM 84.00 88.80
Slobodna Isporuka 1 Par Elektrode za ShinewayTech OFS-80 OFS-90 Fuziju Spojnicu Svježe
Slobodna Isporuka 1 Par Elektrode za ShinewayTech OFS-80 OFS-90 Fuziju Spojnicu

Slobodna Isporuka 1 Par Elektrode za Shineway Tech OFS80 OFS90 Fuziju SpojnicuOpis proizvoda Ovo je jedan par fuziju spojnicu elektrode 100% POTPUNO NOVI ,Napravljeno u Kini Koristiti život za spoj preko 3000 Važećim za Shinway Tech OFS80 OFS90 Fuziju SpojnicuProizvođač Opis Našem zamjena elektrode prošle samo dok kao originalna opremu delovi su zamijeniti ali za pola cijene...

KM 22.32
16 Kanal Video Optičkog Medija Converters Odašiljač Prijemnik - 1U 19 Rack Mountable Za HD NADZORNE Kamere Analogni Svježe Popust
16 Kanal Video Optičkog Medija Converters Odašiljač Prijemnik - 1U 19 Rack Mountable Za HD NADZORNE Kamere Analogni

16 Kanal Video Optičke Converters Odašiljač / Primalac 1 Pair 1 U 19" Rack mountableVisokog Kvaliteta / Visokim Performansama / MTBF ( Znači Put Između Neuspjeh ) Preko 100.000 sata, Častim Sa Samopouzdanje!Širom svijeta Isporuka / Brzo Isporuka Za DHL / Fe Dex / HITNUZa okolinu : ja Sigurnosne Sistemeja sam Radio i tv prenosaja Video nadzorja Zgradu sistem kontroleja Voz / brzoj cesti praćenjeja Inteligentan Saobraćaj Praćenje Sistem (SVOJE)ja Daljinski multimedijalni nastave / kampusu praćenjeja daljinu radio i tv prenosa sustavPaket : ja 1x 16 CH video odašiljačja 1x 16 CH video prijemnikja sam 2x Moć adapter ( 100240 V univerzalni )ja 1x Korisničko uputstvoVideo Indeks : 1...

KM 225.00 237.00
G Fini Gospodin Finisar 8524 4 g 0.3 KM 850 multimode SFP + svjetlo modul 34060720 MM Svježe
G Fini Gospodin Finisar 8524 4 g 0.3 KM 850 multimode SFP + svjetlo modul 34060720 MM

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

KM 35.40
SFP Optički Primopredajnik Modul, 1.25 G , 1310nm , 10 km sa DDM ,Jedan-Mode Svježe
SFP Optički Primopredajnik Modul, 1.25 G , 1310nm , 10 km sa DDM ,Jedan-Mode

Opis : Šangaju Grandway pruža visokim performansama SFP Primopredajnik Modul Optička primopredajnik je u skladu sa Malim Obrazacfaktor Pluggable (SFP) Primopredajnik Multi Izvor Sporazum (MSA) i SFF8472...

KM 18.00
5 luke 10/100/1000Mbps Unmanaged Prekidač DIN Ogradu Montirane Industrijske Ethernet Prekidač RJ45 konektor Svježe Popust
5 luke 10/100/1000Mbps Unmanaged Prekidač DIN Ogradu Montirane Industrijske Ethernet Prekidač RJ45 konektor

5 luke 10 / 100 / 1000 Mbps Unmanaged DIN Ogradu Montirane Industrijske Ethernet Prekidač RJ45 konektorNaručio Informacije.DetaljiDimenzijeDIN Ogradu Spremaju

KM 228.00 239.99
Digitalni Optički Vrijeme-Domena Reflectome KOMSHINE QX50-P2 PON OTDR 1310/1550+1625nm 32/30/28dB OTDR Kablovsku Tester Svježe
Digitalni Optički Vrijeme-Domena Reflectome KOMSHINE QX50-P2 PON OTDR 1310/1550+1625nm 32/30/28dB OTDR Kablovsku Tester

Digitalni Optički VrijemeDomena Reflectome KOMSHINE QX50P2 PON OTDR 1310 / 1550+1625nm 32 / 30 / 28d B OTDR Kablovsku Tester* Boja prikaži sa Dodirni Ekran *Pođi sa FC+SC+LC Adaptors ** Engleski + Španskog Jezika ** Rezultate Analize softeware *Sa kratkomOsobine : Važećim vlakna : Mreže sa PLC SplittersTalasna dužina : 1310 / 1550 / 1625nmDa 32 / 30 / 28d B Srednjoj Dinamika DometUdaljenost Udaljenost : 4,8,16,32,64,128,256 kmPuls sa : 10,30,80,160,320,640,1280,5120,1024 ns640×480, 6.5 cm TFTLCD (dodirni ekran)USB interfejsa, podršku USB stick i printer i direktno kablovsku preuzimanje da PC preko Active SyncKapacitet memorije >800 tragoviIzgradiou litijum baterija sa visokom kapacitet za preko 8 sati na operacionom životPrikaži : Boja LCDJedne godine GarancijaSpecifikacije : Model = QX50P2 PON talasnu dužinu(nm) = 1310 / 1550 / 1625 Dinamika domet(d B) = 32 / 30 / 28 Puls širina (ns) = 5 , 20 , 40 , 80 , 160 , 320 , 640 , 1280 , 2560 , 5120 , 10240 , 20480 Prikaži 6.5 cm TFT LCD dodirni ekran Događaj slijep zoni (m) = 3 Slabo slijep zoni (m) = 13 Ravnomjernost (d B / d B) = mozda, hvaia! javit je 0,05 d B / d B Gubitak prag (d B) = je 0,05 Gubitak rezoluciju odnos (d B) = 0.01 Uzoraka rezoluciju odnos (m) = 0.125 do 8 Uzoraka trenutku = 32k Udaljenost neizvjesnosti (m) = mozda, hvaia! javit(1 m + 5×10 5 × udaljenost + uzoraka interval) Udaljenost prostor (km) = 0.3 to180 kapacitet Memorije o trag = SD Kartice (4 G), > 10000 komade Trajanje mjerenja = Definisana od korisnika; 5sec, 10sec, 15sec, 30sec, 1min, 2min, i 3min su selectable Optički interfejs = FC / UPC+SC / UPC+LC / UPC Podatke interfejs = USB interfejs, SD kartice interfejs Vizuelni Krivica Lokator = Nedostupan Napajanje = Litijum baterija; nastavlja da radi trajanje ≥ 8 sati Garancija period =12 mjesec Standard PaketQX50 OTDRFC+SC+LC UPC ukršteni konektoriSM Optičke Patch Vrpcu FCSC 1 MTestiranje & Kalibracija IzvještajAC / DC adapterKvalitet sertifikatTrag analizu softver(CD)Unutrašnje BaterijaKorisničko UputstvoNosi SlučajImamo druge vrste za OTDR (Svi podršku engleski, spanski) : 1.2.3.4.5.OBAVIJEST : 1...

KM 3148.50
30 Metara MPO/MTP(Djevojka)-LC OM3 8strands optičkog kabla za QSFP+SR modul Svježe
30 Metara MPO/MTP(Djevojka)-LC OM3 8strands optičkog kabla za QSFP+SR modul

30 Meters MPO / MTP(Djevojka)LC OM3 8strands optičkog kabla za QSFP+SR modulNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KM 197.99
Ručnim Optički Moć Metar i 20mw Optičke Laser Vizuelni Krivica Lokator,Crvena Laser Optički Kabl Tester Svježe
Ručnim Optički Moć Metar i 20mw Optičke Laser Vizuelni Krivica Lokator,Crvena Laser Optički Kabl Tester

Ručnim Optički Moć Metar i 20mw Optičke Laser Vizuelni Krivica Lokator,Crvena Laser Optički Kabl TesterOptička Moć Metar OpisOvaj tip Ručnim optički moć metar je mali i lako koristi za testiranje instrument za optičke mreža.KarakteristikePodržava 7 talasnu dužinu TestiranjeAutovan funkcijeMoć mere u d Bm ili mw u d BPodrške sc / fc / st univerzalni konektorSpecifikacijeModelNekaTalasnu dužinu(nm)(800nm da 1700nm )DetektorIn Ga AsMjerenja Domet (d Bm) 70~+10NeizvjesnostiMozda, hvaia! javit 5%Kalibrisana talasnu dužinu(nm)850,980,1300,1310,1490,1550,1625Rezoluciju(d B)Linearno 0.1% ili nelinearne 0.01 d BmOptička KonektorFC / SC kao 2.5 mm univerzalniNapajanjeStajanja Baterija(2 AA 1.5 V baterije)Baterija Operativni Vremena40 satiOperativni Temperatura(°C)10 ~ +60 °CSkladište Temperatura(°C)25 ~ +70 °CRelativna Vlažnost0 do 95% (noncondensing)Dimenziju(mm)190x83x28Težine320gPaket uključuje : 1 x Optički moć metar1 x Nosi slučaj1 x FC,UO konektorVizuelni Krivica Lokator OpisU 650nm Olovkutip Vizuelni Krivica Nalazaču specijalno je dizajniran je za polje personal koji treba efikasan i ekonomske alat za vlakna praćenje, vlakna izdaju i kontinuitet cheching u optičku mrežu za vrijeme i poslije ugradnje.To uključuje : Pronalaženje breakpoint, jadni veze, savijanje ili puca u optičke kabele.Nalaženje mana od OTDR2.5 mm univerzalni konektorStalna izlazne snageNiže Baterija upozorenjeSpecifikacije : Talasnu dužinu650nm mozda, hvaia! javit 10nmEmiter TipFPLD laserIzlazne snage20m W(1520km)konektor2.5 mm univerzalni adapterRadi modeOboje CW i Pules dostupanOperativni temperatura10~+45 °CSkladište temperatura40~+70 °CMoć2pcs AA baterijeRadnog vremena60Težine78g (bez baterije)Dimenziju (mm)168 X 27Paket Uključuju1 x Vizuelni Krivica Lokator 10mw(bez Baterija)1 x Crne torbePoštovani, ako ti treba 1m W vizuelni krivica lokator, molim te klik prati sliku : Za 10m W vizuelni krivica lokator,Za 30mw vizuelni krivica lokator,

KM 46.77
100pcs/mnogo 2.5 mm Optičke Čisti Štapove Čišćenje Bris za FC/SC/ST Konektor Svježe
100pcs/mnogo 2.5 mm Optičke Čisti Štapove Čišćenje Bris za FC/SC/ST Konektor

100pcs / mnogo 2.5 mm Optičke Čisti Štapove Čišćenje Bris za FC / SC / ST KonektorDobrodošli u našu radnjuNaša Meta : Visokog Kvaliteta , Najbolji Službe ,Brzo ReagiratiDobrodošli u Kini tržište,možeš direktno kupi robu iz Kine.Drago mi je što te zanima naša stvari,mi smo profesionalni dobavljač u Kini, nadam se da možemo imati dobar posao ovdje.Radnju obavijest : Kada ti naredim stvari,možeš izabrati bilo predmete iz moje radnje zajedno.Vrhunski kvalitet ; Takmičarski cijena ; Brzo isporuka;Pad isporuka dostupan;Najbolji i Blagovremeno Usluge;100% Zadovoljstvo ;Veliki popust za veliki red.W armly dobrodošli uraditi Pad Isporuka i TrgovačkeOpis : Ovo je specijalno napravio štapiće doći u 2.5 mm i 1.25 mm verzije...

KM 35.82
1*16 optički razdjelnik 0.9 mm 1m sa mr veza plc razdjelnik Svježe
1*16 optički razdjelnik 0.9 mm 1m sa mr veza plc razdjelnik

1*16 optički razdjelnik 0.9 mm 1m sa fc veza plc razdjelnikKarakteristikeNizak ubodna gubitak i nizak PDLSrednjoj kanal računaIzuzetan ozbiljnost i stabilnostŠirom operativni talasnu dužinuPrijaveFTTX SistemiIANE, WAN i metro mrežaAnalogni / Digitalni pasivno optički mrežaCATV mrežaDrugi prijave u optički sistemSpecifiationParametre1×21×41×81×161×321×64Operativni talasnu dužinu (nm)12601650Vlakna TipG657 A1 ili mušterija određenUbodna Gubitak (d B)(P / S Razredu)3.8 / 4.07.1 / 7.310.2 / naknadu od 10,5Je 13,5 / 13.7Od 16,5 / od 16,920.5 / 21.0Gubitak Uniformu (d B)0.4Od 0,60.81.21.52.0Izazvalo nepotrebne podjele zavisi od Gubitka(d B)Za 0,2Za 0,2Za 0,2Za 0,250.30.35Vrati Gubitak (d B)(P / S Razredu)55 / 5055 / 5055 / 5055 / 5055 / 5055 / 50Directivity (d B)555555555555Talasnu dužinu zavisi od Gubitka (d B)0.30.30.30.50.50.5Temperatura Stabilnosti(4085 C)(d B)0.40.40.40.50.50.5Operativni Temperatura (C)4085Skladište Temperatura (C)4085Golim vlakna Dimenziju (mm)50×4×450×7×460×7×460×12×4ABS Modul Dimenziju (mm)100×80×10120×80×18120*80*18140×115×18Čelika cijev Dimenziju (mm)60×7×460×12×480×20×6100×40×6Ubacite tip Dimenziju(mm)130*100*25130*100*50130*100*102130*100*206Određen bez konektori.jedinica.Naručio informacijeProizvodaLukeUlazniPigtall StilUlaz KonektorIzlaz Pigtall StilIzlaz KonektorVlakna DužinuPLC0102=1x20104=1x40108=1x80116=1x160132=1x320164=1x640=golim vlakna1=900umSlobodi cijev2=900um Jacket3=2.0 mmcable4=3.0 mmcable0=niko1=SC / PC2=SC / VOZILOM3=FC / PC4=FC / VOZILOM5=ST / PC6=ST / VOZILOM7=LC / PC8=LC / VOZILOM0=golim vlakna1=900um2=900um3=2.0 mm4=3.0 mm0=niko1=SC / PC2=SC / VOZILOM3=FC / PC4=FC / VOZILOM5=ST / PC6=ST / VOZILOM7=LC / PC8=LC / VOZILOM0=0.5 metara1=1 milion2=1,5 m3=2mKada slike i opisa ne odgovaraju,opis, i naslov su ispravneSlika je samo za preporuku...

KM 37.50
18ch CCWDM mux demux sa LC UPC Konektor Svježe
18ch CCWDM mux demux sa LC UPC Konektor

18 Kanal CCWDMOpisSharetop sada nudi Mini CWDM (CCWDM) modul to daje vremena kapaciteta proširenje za budućnost mreže rast u industriji najmanja pakete.Sporazum CWDM modula su na osnovu slobodnog prostora optiku tehnologije.to je dostupan u 4ili 8kanal configurations It imaju niži sveukupno ubodna gubitak i bolje...

KM 615.00
Optički kabl striptizeta nož KM-K longitudinale kablovsku cutter, vertikalno kablovsku striptizeta, siječe kabel uređaj Slobodna isporuka Svježe Popust
Optički kabl striptizeta nož KM-K longitudinale kablovsku cutter, vertikalno kablovsku striptizeta, siječe kabel uređaj Slobodna isporuka

Optički kabl striptizeta nož KMK longitudinale kablovsku cutter, vertikalno kablovsku striptizeta, siječe kabel uređaj Slobodna isporukaOpisAlat za sigurno longutudinal da isječem od plastike kablovsku sheaths sa različitim debljine...

KM 39.00 42.05
Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-LC/PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9/125,Dupleks,LC da LC 5Meters Svježe
Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-LC/PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9/125,Dupleks,LC da LC 5Meters

specail veza za : 5meters LCLC singlemode dupelx pc 10meters MPO(djevojka)4 dupleks LC singlemodekoristiti 1,2,3,4,9,10,11,12 na MPO connecter PC 10meters MPO(djevojka)MPO(djevojka) 12 jezgra singlemodecrossover=metod B PC DHL isporuka o 12kg, ukupno 6x15+60x25+60x25+150=3240...

KM 11.98
OTDR TR600 SM 1310/1550nm Optički Put Domena Reflectometer 32/30dB 3KM VFL Vizuelni Krivica Lokator Funkcije Svježe Popust
OTDR TR600 SM 1310/1550nm Optički Put Domena Reflectometer 32/30dB 3KM VFL Vizuelni Krivica Lokator Funkcije

Uglavnom mogućnosti : Ručku, lagan i odgovara za nošenje38d B srednjoj dinamika domet≤2m ekstra kratak događaj mrtva zonaJe 0,05 metara udaljenosti rezolucije,128k uzoraka poenaBrzo auto mjerenje,jedno dugme operativniTest četiri talasnim dužinama sa jednim jediniceKomunikacije svjetlo provjeriti automatskiDaljinski funkcije preko EthernetUSB interfejsa, podršku USB stick i printer i direktno kablovsku preuzimanje da PC preko Active SyncPodrške Bellcore GR196 format za pisanje ili čitaoIzgradiou litijum baterija sa visokom kapacitet za preko 8 sati na operacionom životIntegrisane Vidljiva krivica lociranje (VFL)Dinamika domet32 / 30d B, 1310 / 1550nmDogađaj Mrtva ZonaUdaljenost neizvjesnostiMozda, hvaia! javit(0.75 m + uzorak prostor + mjerenje udaljenost×0.003%)Da probaju rezoluciju0.05,0.1,0.2,0.5,1,2,4,8,16 mUdaljenost domet0.4,0.8,1.6,3.2,6.4,16,32,64,128,256,512 km(SMF);0.4,0.8,1.6,3.2,6.4,16,32 (MMF od 850nm)Puls širina5,10,30,80,160,320,640,1280,5120,10240,20480 ns5,10,30,80,160,320,640,1280 (MMF od 850nm)Gubitak prag0.01 d BDa probaju poenaDa 128kRavnomjernostJe 0,05 d B / d BGubitak rezoluciju0.001 d BKapacitet memorije≥800traces(izgraditiu)≥65500traces(1 GB SD skladište)Grupa refraktivnu indeks postavljanje1.00000 da 2.00000 (0.00001 korake)Udaljenost jedinicekm, m, kft, ftPrikaži640×480, 6.5 cm TFTLCD (dodirni ekran)InterfejsUSB, SDOptička konektorFC / SC / LC (univerzalni veza)Optička Moć MetarTalasnu dužinu udaljenost : 1270nm da 1700nmMjerenja exfiber udaljenost : 60 da +3d BmMjerenja tačnost : 5% ( 10d Bm, CW)NapajanjeAC adapter 100 da 240 V, 50 / 60 Hz, 1.5 JeDC : 19 V MOZDA, HVAIA! JAVIT 2 V(2 A)Izgradiou Litijum baterija : 4400m Ah, poslovni put ≥8 sati

KM 1529.00 1644.00
4x10/100M Ethernet + 1xVideo + 1xRS485 Podatke + 1xGigabit Vlakna Industrijske Video Ethernet Prekidač Svježe
4x10/100M Ethernet + 1xVideo + 1xRS485 Podatke + 1xGigabit Vlakna Industrijske Video Ethernet Prekidač

4x10 / 100 M Ethernet + 1x Video + 1x RS485 Podatke + 1x Gigabit Vlakna Industrijske Video Ethernet PrekidačModel : PRVAKAGY4 E1 V1 D NizPregledPRVAKAGY4 E1 V1 D Niz fizički izolaciju Ethernet prekidač je osmišljen za ojačan industrijske okruženju...

KM 592.50
IO-VEZA je 1,5 M FC/BRODU 12 vlakna jezgra 0.9 mm novajliju vlakna pigtail Optički Pactch Vrpcu Svježe
IO-VEZA je 1,5 M FC/BRODU 12 vlakna jezgra 0.9 mm novajliju vlakna pigtail Optički Pactch Vrpcu

IOVEZA je 1,5 M FC / BRODU 12 vlakna jezgra 0.9 mm novajliju vlakna pigtail Optički Pactch VrpcuNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM ,PC, UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KM 37.50
RY-S200D 5-870MHz CATV Digitalni Signal Nivou Metar Svježe Popust
RY-S200D 5-870MHz CATV Digitalni Signal Nivou Metar

RYS200 D 5870 MHz CATV Signal Nivou MetarKarakteristike S200 / S200 D Signal Nivo 1 Metar Test instrument važećim za održavanje CATV (Analogni, Digitalni mjerenje,NAGIB)sistem; 2 Ogledalce, svjetlosnih težinu, lako nositi; 3...

KM 347.00 373.50