32 CH Video Optičkog Medija Converters -32 BNC Odašiljač Prijemnik Jedan način 20Km Za NADZORNOM sistemu za Nadzor

32 CH Video Optičkog Medija Converters -32 BNC Odašiljač Prijemnik Jedan način 20Km Za NADZORNOM sistemu za Nadzor

5 %

KM 341.00

KM 358.50

Svježe

Dostupno.


32 Kanal Video Optičke Converters -1 Pair
Visokog Kvaliteta / Visokim Performansama / Fabrika Wholsales cijenu.
MTBF ( Znači Put Između Neuspjeh ) Preko 100.000 sata, Častim Sa Samopouzdanje!
Uobičajeni brod jedan način (0~20 Km) verziju. multi-modu (0~0.5 Km) je dostupan prilagoditi, ako treba, kontaktirajte nas prije nego naredba.
Za okolinu :
1. Sigurnosne Sisteme
2. Radio i tv prenosa
3. Video nadzor
4. Zgrada sistem kontrole
5. Voz/brzoj cesti praćenje
6. Inteligentan Saobraćaj Praćenje Sistem (SVOJE)
7. Daljinski multimedijalni nastave / kampusu praćenje
8. Daljinu radio i tv prenosa sustav
Video Indeks :
1. Video : 32 kanal.
2. Video Interfejs : BNC.
3. Ulazni Video / Izlazne dakle taj : 75ohm ( neuravnotežen ) .
4. Video razgovor iz ruskog veleposlanstva 8 MHz.
5. Video format kompatibilni DRUGAR, NTSC, SECAM.
6. Video napon 1 VP-P.
7. Video višeg nacionalnog predstavnika mađarske ≥ 70d B.
8. Diferencijalna dobiti ≤ 0.7%.
9. Diferencijalna fazu ≤ 0.7 °.
10. 8 - malo linearno PCM koda.
11. 15 MHZ brzoj uzoraka .
Optička indeks :
1. Optička interfejs : FC
2. Prijenos udaljenost : jedan način vlakna 0-20 KM.
3. Talasna dužina : Jedan način 1310/1550µm (9/125µm).
General Indeks :
1. Uobičajeno vrijeme između neuspjeha (MTBF) veće od 100,000 sati
2. Operativni temperatura : -40 +70 stepeni
3. Operativni vlažnost : 0 -95 % non-condensing
Paket :
1. 1x 32 CH video odašiljač
2. 1x 32 CH video prijemnik
3. 2x Moć adapter ( AC 100-240 V univerzalni, DC 12 V 2 A izlaz)
4. Korisničko uputstvo
Dostava : Smo Brod na Svijetu, stvari ce biti isporucene u 1~2 posao dan nakon vašu punu isplatu ! Ćemo brodom do DHL/Fed Ex/ARAMEX/HITNU itd.
Plaćanje : Alipay ili Paypal
Politika Vracanje :
1. Povrati su samo ponudio za lošim proizvodima prijavio u roku od 7 dana na račun.
2. Sve se vratio stvari MORAJU BITI originalni pakovanje i MORAŠ nam dati isporuka za praćenje broj, posebnog razloga za uzvrat, i tvoj po#.
3. Ćemo zameniti tvoja stvar ako to je našao da bude pokvaren u 14 dana.
4. Kupac potrebno da plaćam za svoju poštanske naknade da se vrati predmet za nas. Poštar naknade su nepovratne u svakom slučaju.
5. Kontaktirajte nas prvi mail pre nego što se vrati tvoje tačke, jer je neki rješenja možda nije potrebno vraća tvoja stvar. Vratio stvar mora da je u new stanje sa svi dodacima.
6. Sve garancije ne pokriti štetu zbog zloupotrebe ili kompatibilnosti.
8. Činimo najbolje što možemo da služimo svaki mušterija najbolje što možemo.
Garancija i Garancija :
1.Dvije godine Garanciju, je Kupiti od povjerenja!
2.Ako ti naći nikakav kvar za predmet za 3 mjeseca, poslat ćemo ti zamjenu bez dodatnih troškova, ili da povrat novca kada smo primili neispravni predmet.
4. Ako predmet je neispravan nakon 3 mjeseca, i dalje možemo prihvatiti da te pošaljem nazad u nas. Novi će biti poslat nakon što smo primili neispravni predmet, ali moraš plaćati ekstra isporuka naknada.
Drugi Politika :
1. Mi nisi odgovoran za bilo običaj dužnost, ili uvoz poreza.
2. Nakon što je primio platu za predmet, ostavit ćemo POZITIVAN FEEDBACK. Ako predmet nije zadovoljavajuće kada si primio, molim te, kontaktirajte nas.
3. Sve e-mailove će biti odgovorio u 1 dan za posao. Ako ne dobijemo naš odgovor, mi ćemo odgovor sa tobom nakon primitka re-poslao e-mail što je prije moguće.
4. Ozbiljno Samo Kupac! Molim vas, stavite ponudu samo ako se slažeš sa sve uslove.

: GuantaiTelcom
: GSH-32V0D
Prijenos udaljenost: Jedan način 0~20Km
Talasnu dužinu: 1310/1550µm
MTBF: preko 100.000 sati
Video Format: Kompatibilni DRUGAR, NTSC, SECAM

Izbor kupaca

Visokog Kvaliteta, 10/100Mbps Ethernet da Optičke Medija Converters za IP kameru, Singlemode simplex SC ,Radi 25 km daljine Svježe Popust
Visokog Kvaliteta, 10/100Mbps Ethernet da Optičke Medija Converters za IP kameru, Singlemode simplex SC ,Radi 25 km daljine

10 / 100 Mbps Ethernet na Jedan Način Vlakna Medija Pretvarač, Jedan SC luke, 1 Pair(A+B)Vrhunska Kvaliteta & Visokim Performansama & Pouzdan , 5 godina Garancija !Pregled : 10 / 100 Mbps prilagodljiva Ethernet optičke transceivers , Usvajanje najnovije dizajn, Visokim Performansama Čip, Visokog Kvaliteta Označen optički modul , Stabilan performans i odličan kvalitet, prilagodljivost, i zajednički mreže uređaji mogu normalno vezu...

KM 66.00 69.00
KELUSHI 10mW olovku stil Vizuelni Krivica Lokator Vlakna Tester Detektor FC Muškarac da LC Žena Adapter Za LC/SC/ST/FC Veza Kabl Svježe
KELUSHI 10mW olovku stil Vizuelni Krivica Lokator Vlakna Tester Detektor FC Muškarac da LC Žena Adapter Za LC/SC/ST/FC Veza Kabl

Osobine : MQW LD optički izvor Operativni modu : CW i ODSJAJ FC, UO ST,LC General interfejs Dugo inspekciju udaljenost Polako izlazna snaga Čvrste i trajna oklop Olovka obrazac dizajn, zgodno za upotrebu i nosiFunkciju : Pronaći vlakna propast, kao što je prelom i savija Neuspjeh uvid u OTDR slijep zoni Vlakana priznanje od glave lice na kraju suočiti Mehaničkog tranzicije trenutku optimizacijomTehnički Parametar : Talasna dužina : 650+ / 10nm Vlakana modu : 2.5 mm Univerzalni Izlazna snaga : 10m W Inspekciju udaljenost : 510 KM Električni izvor : 2 AAA Baterije (NE uključuju) Radnog vremena za baterije : Više od 15 sati Operativni Temperatura : 10 +60 diploma C Skladište Temperatura : 20 +70 diploma C Materijal oklop Učeniklegure Dimenziju : Promjeru 27*168mm Težinu : O 160gFCLC vlakna adapterUbodna gubitak : 0.20 d BParenja izdržljivost : 500Posudu zadržavanje sila : 1~2.5 NBaci test : kap visine 1m,5 kapiOperacija temperatura : 25°c u +70°cPaket su : 1x 10m W vizuelni krivica lokator1x FCLC Vlakna adapterO plaćanju1...

KM 34.20
Slobodna Isporuka 1 Par Elektrode za ShinewayTech OFS-80 OFS-90 Fuziju Spojnicu Svježe
Slobodna Isporuka 1 Par Elektrode za ShinewayTech OFS-80 OFS-90 Fuziju Spojnicu

Slobodna Isporuka 1 Par Elektrode za Shineway Tech OFS80 OFS90 Fuziju SpojnicuOpis proizvoda Ovo je jedan par fuziju spojnicu elektrode 100% POTPUNO NOVI ,Napravljeno u Kini Koristiti život za spoj preko 3000 Važećim za Shinway Tech OFS80 OFS90 Fuziju SpojnicuProizvođač Opis Našem zamjena elektrode prošle samo dok kao originalna opremu delovi su zamijeniti ali za pola cijene...

KM 22.32
KELUSHI Vruće Istopiti Type10pcs SC/BRODU Brzo Optičke Veza Optičke Fuziju FTTH Brzo adapter Svježe
KELUSHI Vruće Istopiti Type10pcs SC/BRODU Brzo Optičke Veza Optičke Fuziju FTTH Brzo adapter

O plaćanju1 Prihvaćamo Ponudu Možeš Platiti preko Alipay, Vizu, Master Card, Western Union, Bankovni transfer na Ali Express.2 Molim vas da isplatu što je prije moguće tako da mogu vas predmet ranije.3...

KM 16.39
30 Metara MPO/MTP(Djevojka)-LC OM3 8strands optičkog kabla za QSFP+SR modul Svježe
30 Metara MPO/MTP(Djevojka)-LC OM3 8strands optičkog kabla za QSFP+SR modul

30 Meters MPO / MTP(Djevojka)LC OM3 8strands optičkog kabla za QSFP+SR modulNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KM 197.99
10/100Base-T da 100Base-F multi - Mode 2km ST vlakna medija pretvarač Svježe
10/100Base-T da 100Base-F multi - Mode 2km ST vlakna medija pretvarač

10 / 100 BaseT da 100 BaseF multi Mode 2km ST vlakna medija pretvaračModel : PRVAKA10 F NizPregledEveza 10 BaseFL / 10 BaseT Medija Pretvarač dozvoljava repeaterless veza uvrnuto par kablovsku (10 BaseT) i optičke (10 BaseFL) u Ethernet mreže...

KM 153.00
15 Metara MPO/MTP(Djevojka)-LC OM4 8strands optičkog kabla za QSFP+SR modul Svježe
15 Metara MPO/MTP(Djevojka)-LC OM4 8strands optičkog kabla za QSFP+SR modul

15 Meters MPO / MTP(Djevojka)LC OM4 8strands optičkog kabla za QSFP+SRNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KM 171.00
2 Metara MPO/MTP(Djevojka)-LC OM3 8strands optičkog kabla za QSFP+SR modul Svježe
2 Metara MPO/MTP(Djevojka)-LC OM3 8strands optičkog kabla za QSFP+SR modul

2 Meters MPO / MTP(Djevojka)LC OM3 8strands optičkog kabla za QSFP+SR modulNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KM 93.60
10pcs SC/UPC-SC/BRODU G657B3 3.0 mm LSZH Bijele 2m Optičke Patchcord/Skakač Svježe
10pcs SC/UPC-SC/BRODU G657B3 3.0 mm LSZH Bijele 2m Optičke Patchcord/Skakač

1 OpisOptičke patch kabl i pigtail može povezati sa različitim vrstama ukršteni konektori kao ST, FC, UO, LC ili MU S visokog kvaliteta keramičke ferrule, to je dobro skladu i nizak Ubodna Gubitak...

KM 45.00
FTTH laser optico Metal optičke laser tester LC/FC/SC/ST Adapter vlakna optica kablovsku vizuelni krivica lokator 1-5 km CATV Svježe Popust
FTTH laser optico Metal optičke laser tester LC/FC/SC/ST Adapter vlakna optica kablovsku vizuelni krivica lokator 1-5 km CATV

1 Mogućnosti : MQW LD optički izvor Operativni modu : CW i ODSJAJ FC, UO ST,LC General interfejs Dugo inspekciju udaljenost Stalan izlazna snaga Čvrste i trajna oklop Olovku obrazac dizajn, zgodno za upotrebu i nositi 2 Funkcije : Pronaći vlakna propast, kao što je prelom i savija Neuspjeh uvid u OTDR slijep zoni Vlakna priznanje od glave lice na kraju lice Mehanički tranzicije trenutku optimizacijom 3 Prijavu : Telekom, CATV projekat PD izgradnju i održavanje Optički komponentu proizvodnja i istraživanja Druge vlakna projekat 4 Specifikacije : talasna dužina : 650nm Izlazne Snage : 1mw Connecter : general 2.5 mm connecter( dostupne interfejs SC / FC / ST) FCLC vlakna adapter dostupne interfejs LC Frekvenciju : 1 Hz Moć : AA 1.5 V Radi Temperatura : 10 da +45 Udaljenost : 15 Km proizvod ne sadrži baterija Test olovku nekad za neko vrijeme, ako svjetlo je slab, možda keramičkom tubenormal nositi ili slomljeni, možeš biti zapisano je da zamijeni hajde, keramičke cijev...

KM 22.00 23.67
SFP-FE-LX-SM1310 Kompatibilni 100BASE-LX SFP 1310nm 15km DOM Primopredajnik Svježe
SFP-FE-LX-SM1310 Kompatibilni 100BASE-LX SFP 1310nm 15km DOM Primopredajnik

H3 C SFPFELXSM1310 Kompatibilni 100 BASELX SFP Primopredajnik (SMF, 1310nm, 15 km, LC, DOME) Proizvod Detalje H3 C Pravi SFPFELXSM1310 Prodavac Ime LODFIBER Oblik Tip SFP Max Podatke Stopa 100 Mbps talasnu dužinu 1310nm Max Kablovsku Udaljenost 15km Interfejs LC dupleks Optički Komponente FP 1310nm Kablovsku Tip SMF DOM Podršku Da TX Moć 15~8d Bm Prijemnik Osjetljivost Komercijalne Temperatura Domet 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8517706000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 27.00
Srednjoj izolaciju Optički Isolator 1310nm dvojno razredu 500mw optičkog dvojno isolator SC/VOZILOM Svježe
Srednjoj izolaciju Optički Isolator 1310nm dvojno razredu 500mw optičkog dvojno isolator SC/VOZILOM

KarakteristikeSrednjoj izolacijiPočetni gubitak ubodnaSrednjoj GubitciNizak PDLEpoksi Besplatno U Optički PutPrijave1 Optičkog pojačalo2 CATV sustav3 Optički sistem testiranje4 Optičke LANSpecifikacijeParametreP RazredaOcjenuTalasnu dužinu (nm)1310 ili 1550Max Izolaciju (d B)4240Izolacija (d B)3230Ubodna Gubitak (Tip.) (d B)0.30.4Ubodna Gubitak (d B)≤0.5≤0.7Vrati Gubitak (d B)65 / 6060 / 55PDL (d B)PMD (usput)Za 0,2(je 0,05 dostupna)B andwidth(nm)Mozda, hvaia! javit 15Operativni Temperatura ( ° C)20 ~ + 70Skladište Temperatura ( ° C)40 ~ +85Vlakna TipSMF28Vlakna Dužinu (Min.)1 Metar Svakom KrajuDimenzije (mm)5.5×3 5R je stvorio moć (m W)5 00 u 23° signalu; Ne uključujući i veza, weld i kraju gubitak; Pokriti PDL cijeli okupljanje, sve temperaturaTransport : 1...

KM 79.48
Optičke Alat 7 u 1 FTTH Spojiti optički alat opremu Vlakana striptizeta +AUA-60-vlakana cleaver i alate torbu Kit Svježe Popust
Optičke Alat 7 u 1 FTTH Spojiti optički alat opremu Vlakana striptizeta +AUA-60-vlakana cleaver i alate torbu Kit

Paket uključuju 1 x Vlakna Cleaver 2 x prazna alat 3 x čisti papir 4 x alkohol bocu 5 x 2 luku striptizeta 6 x FTTH žicu striptizeta 7 x Popravio dužinu uređajPrava slika Napomena : proizvod ne uključuje baterijeČist obriši papir, alkohol bocu (prazna)220*170*195(Izgled veličine jahića(mm jahićaPodsjetnikZbog relativno visoke vrijednosti od robe izjavu...

KM 62.00 65.67
10pcs/mnogo engleski firmvare h. w. HG8546M 1GE+3FE LAN sportski podršku wifi GPON ONU bežični terminala Svježe
10pcs/mnogo engleski firmvare h. w. HG8546M 1GE+3FE LAN sportski podršku wifi GPON ONU bežični terminala

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

KM 482.34
1 deo cascaded 100m 1F16E 1 vlakna luke 16 ethernet luke vlakna medija pretvarač ethernet prekidač Bez optički modula Svježe
1 deo cascaded 100m 1F16E 1 vlakna luke 16 ethernet luke vlakna medija pretvarač ethernet prekidač Bez optički modula

Pregled : 1 vlakana 16 UTP prekidač koriste 1 X9 vlakna modula koja podržava multimode ili jedan način dvojno vlakna, bajotisak jedan vlakana Prijenos udaljenost je 2km max na MMF i 100 km max na SMF...

KM 135.00
Novi 5Meters Simplex, UO/BRODU-FC/VOZILOM,Singlemode 9/125,Optički Kabl Patch Vrpcu Junmper,UO da FC Svježe
Novi 5Meters Simplex, UO/BRODU-FC/VOZILOM,Singlemode 9/125,Optički Kabl Patch Vrpcu Junmper,UO da FC

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,UO / PCFC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Simplex,5 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM ,PC, UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KM 10.48
1 Vlakana 8 UTP Unmanaged 10/100Mbps Megabit Ethernet Vlakna Prekidač dvojno vlakna 20km FC 1310nm Svježe
1 Vlakana 8 UTP Unmanaged 10/100Mbps Megabit Ethernet Vlakna Prekidač dvojno vlakna 20km FC 1310nm

1 Vlakana 8 UTP Unmanaged 10 / 100 Mbps Megabit Ethernet Vlakna PrekidačPregled : 1 vlakana 8 UTP prekidač koriste 1 X9 vlakna modula koja podržava multimode ili jedan način dvojno vlakna, bajotisak jedan vlakana...

KM 79.50
4x10/100M Ethernet + 1xVideo + 1xRS485 Podatke + 1xGigabit Vlakna Industrijske Video Ethernet Prekidač Svježe
4x10/100M Ethernet + 1xVideo + 1xRS485 Podatke + 1xGigabit Vlakna Industrijske Video Ethernet Prekidač

4x10 / 100 M Ethernet + 1x Video + 1x RS485 Podatke + 1x Gigabit Vlakna Industrijske Video Ethernet PrekidačModel : PRVAKAGY4 E1 V1 D NizPregledPRVAKAGY4 E1 V1 D Niz fizički izolaciju Ethernet prekidač je osmišljen za ojačan industrijske okruženju...

KM 592.50